Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúknak az szokása hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak az szokása hogy chetelésnél mindig vagy legalábbis általában röviden válaszolnak az üzenetekre?

Figyelt kérdés
Itt értem pl: ja és oké kombinációját
2021. jún. 4. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha a srác szűkszavú, akkor igen. Ha választékosan tud beszélni, és hozzá is tud szólni az adott témához, akkor simán legyárt 2-3 mondatot is akár.

Ez egyébként a lányoknak is ugyanúgy szokása, csak ők még plázacicásan is adják elő: "szal" "vok" "cya" "pusszcsyh", szóval ez nem férfituladjonság...

2021. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát hallod, pont egy órája írtam egy 25 soros levelet egy lánynak.

A válasz: "Igaz."


Nem, nem "a fiúknak" a szokása ez, hanem bizonyos embereknek, nemtől függetlenül.

2021. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Van amikor nincs kedve/ideje beszélni az embernek, ilyenkor én sem válaszolok sokat (de ha már megnéztem legalább reagálok valamit rá, az sokkal rosszabb ha nem írnék semmit)
2021. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemtől független. Pár szavas válaszok jelenthetik azt, hogy nem beszélget veled szívesen. Egy fontos szabály van: te is csak annyit fektess bele a beszélgetésbe, amennyit a partnered.
2021. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a fiúknak a szokása, hanem az embereké, szóval a lányok közül is sokan ilyen szinten kommunikálnak, bár ennek sokszor megvan az oka, és ez az ok az esetekben 90%-ban az, hogy kvára nincs kedvük veled beszélgetni, ilyenkor van az, hogy csak 1-2 szóban reagálgatnak az irományaidra, azt kész.
2021. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Úristen. Én azt szoktam meg h a fiúk végtelen sort is írnak. A nők meg semmit. Szerintem te nem érdekled a fiúkat, ezért nem írnak neked, mert ez nem az általános dolog.
2021. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem nagyon szeretek neten irogálni,régen volt az a divat hogy valakinek könyvet írtam,most már gyorsan leírom mi a helyzet aztán ennyi.


Egyébként én is azt tapasztaltam inkább,hogy nők szokták ezt csinálni.

2021. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 October15 ***** válasza:
100%
Téma és ember kérdése. Nekem kifejezetten szokásom olyan válaszokat írni amiknek az első felét elfelejtik mire a végére érnek. Szerintem a rekordom messengerbe simán volt 1,5 gépelt oldal. :D
2021. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt bírom a legjobban mikor valaki rám ír hogy "mizu?", néhány mondatban összefoglalom mi van velem, erre a válasz hogy "az jó", vagy "értem". Mikor vissza kérdezek hogy vele mizu, akkor "minden oké", "semmi különös". Akkor most én szégyelljem magam ha erre már nem írok semmit és elhal a beszélgetés? Miért ír rám ha nem akar beszélgetni? :D De erre mindkét nemből tudnék példákat mondani, nem csak fiúkra jellemző.
2021. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek a 9. válaszadóval. Minek írjak barokkos körmondatokat, ha a lány képtelen értelmes társalgást folytatni? Egy jó beszélgetéshez ketten kellenek ám.
2021. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!