Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok senkibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok senkibe hosszabb ideig szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Mindig az van, hogy meglátok egy helyes fiút, na nekem most ő tetszik, aztán 1 óra múlva már nem is emlékszek rá. Osztályból is mindig más konkrét egy hétig nem tetszik ugyanaz a személy. Elhatározom, hogy XY tényleg nagyon bejön, ő az életem szerelme, pár nap múlva meg már inkább más...Nagyon idegesítő, annyira örülnék ha valaki tényleg megtetszene mert ez így teljesen felesleges, ha ennyire nem tudok senkibe bele szeretni. Szeretnék párkapcsolatot volt több fiú is aki már mondta, hogy tetszek neki de én..á, valahogy nem éreztem, hogy jó lenne, nem akartam velük semmit, akkor inkább más tetszett. Voltatok hasonló helyzetben? Szerintetek lesz valaki akibe tényleg bele szeretek? Idő kérdése?
2021. jún. 8. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én se tudok már..de azért nem vagyok szenilis:d ha ilyen gyorsan változnak az érzéseid előbb-utóbb neked lesz belőle bajod,vagy ilyen alkalmi ember leszel. Akit akkor használnak amikor kell,vagy te leszel olyan hogy mindenkit csak használsz. Amúgy nem kizárt semmi lehet megváltozik ez.
2021. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz de az biztos, hogy én nem fogok kihasználni senkit meg magamat sem hagyom. Igen, nagyon szeretném, hogy ne változzanak ilyen gyorsan az érzéseim csak az a baj, hogy ezt nem én irányítom. Hát remélem megváltozik.
2021. jún. 8. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

"Elhatározom, hogy XY tényleg nagyon bejön, ő az életem szerelme, pár nap múlva meg már inkább más" Ez nem szerelem...

A kérdésedre az lehet a válasz, hogy valószínűleg még éretlen tini lehetsz.

2021. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a #3-nak van igaza.

vagy az is lehet hogy asexual vagy.

2021. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert beleképzelsz mindegyikbe egy személyiséget amit a filmekből látsz de ők nem olyanok valójában, probálj megismerni valakit de ne a filmekre támaszkodva..
2021. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!