Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk nektek mondjuk egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek mondjuk egy hosszabb olelesnel mindegy h szerelmesek vagytok e az illetobe vagy nem akkor is felall?

Figyelt kérdés
Gondolok arra pl ha egy lany az oletekbe ul vagy csak megolel titeket de mondjuk nem vagytok bele szerelmesek csak ilyen haver akk is felall e nektek vagy ilyenkor nem?

2017. dec. 12. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Nekem nem, csak arra akihez vonzódom. Veszélyesen monogám vagyok, szexet se élvezem érzelem nélkül.


Szóval érzelmi alap nélkül nem. De gondolom nem én vagyok a többség.

2017. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem már akkor is "feláll" amikor a kezemet megfogja az akibe nagyon szerelmes vagyok 😅

Voltak bajok, főleg amikor megölelt a crush-om. (Vagy amikor megmaszírozta a térdem környékét mert meghúztam ahhw :$ )


Ha egy lányért egyáltalán nem vonzódom és nem érzek semmit, akkor bizony nem történik oda lenn semmi

18/f

2017. dec. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoval ez akkor lehet ilyen jel a lanyok fele lenyegeben ez jo hir koszonom a valaszokat :)
2017. dec. 12. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs ,az idióta exem csak egyszer hagyta hogy megöleljem ,az is egy mp volt nem emlékszem ... Mást meg nem öleltem de nemsokára fogok ....
2017. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem is a barátod, de már az ölébe ülsz te szégyentelen :)
2017. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Igazi kis tiniribi lehetsz. Hmmmmmmmm
2017. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Öleléstől nem áll fel, ellenben egy jó érzéki szopástól igen.
2017. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van, hogy ha valakit vonzónak tartok és ezt csinálja akkor igen, de nem kell ugye hozzá szerelem. Viszont ha nem vonzó akkor nem.
ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!