Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megvárjam amíg ő ír vagy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárjam amíg ő ír vagy én lépjek??

Figyelt kérdés
Tehát Van egy fiú akit debrecenben az osztalykirandulason ismertem meg (én békéscsabai vagyok) Nem beszeltem vele,hanem elkerte baratnom az insta nevét en meg bekovettem aztan meg aznap rám írt a fiú..Beszélgettünk csak a szokásos ismerkedés volt én írtam utoljára neki tegnap es le láttomozta, azóta nem irt tudom hogy csak egy nap telt el azóta de , attól félek hogy többet nem fogunk beszélni! Esetleg en írjak ra vagy várjam meg míg ő ír?

2021. jún. 12. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem amíg mindkét fél 50-50%-ban keresi egymást, addig jó. Nyugodtan keresheted, de ne fuss utána, ha ő nem ír, akkor hagyd.
2021. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha annyira nem erdekelted hogy irjon egy valaszt, ugy hogy meg is nezte mit irtal, innentol nalam felejtos a dolog...


Az egy dolog hogy nem latja az illeto mit irtam, de hogy meg is nezi es szarik valaszolni, az mindent elarul.

2021. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy nem tudott már mit írni, vagy csak gyorsan megnézte, aztán elfelejtette. Nem kell még ezért szidni valakit, van ilyen. Esetleg ráírhatsz még egyszer, de ha arra sem válaszol, akkor hagyd.
2021. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!