Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogos a hisztim vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a hisztim vagy nem? Írjak neki vagy megvárjam míg 10 év múlva eszébe jutok?

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Nem ribizli a csaj,hanem okos,kedves,könnyen ismerkedik stb.

Van egy lány ismerősöm akibe szerelmes vagyok. És egy suliba járunk.

Korábban sokszor oda szoktam menni hozzá beszélgetni meg ő is sokat keresett.

De már 3. hete nem beszéltem vele normálisan. Párszor próbálkoztam neki írni a 3 hét alatt,kb 4x. De ő csak ilyen egyszavas válaszokat adott mert rossz kedve volt de ezt később tudtam meg.

Szóvá szokta nekem tenni ha nem köszönök vagy nem megyek oda mert ilyenkor rosszul érzi magát ezektől.

De mostanában nem beszélek vele egyáltalán mert várom hogy ő írjon,talán eszébe jutok de nem.

És ha ezt szóvá teszem akkor meg megharagszik.

Vagy fiú létemre nekem kéne ebben az esetben irkálnom neki?



2016. febr. 15. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az h ribizli?

Te magadrészéről mindent megtettél, most vagy vársz hogy jobb legyen, vagy elfelejted

2016. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ribizli=rib anc

Szerintem is várj, ne teperj akár te vagy a fiú akár nem...

2016. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!