Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két lányba szerelmes egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harukoo kérdése:

Két lányba szerelmes egyszerre mit csináljak? pár nap megy ki olaszba! SOS

Figyelt kérdés

Tegnap előtt együtt voltunk barátokkal hb-ba és kettesben átbeszéltük a múltat meg, hogy mi történt mostanában. És ekkor említette, hogy belém meg egy olasz lányba is szerelmes (hozzá teszem h olasz a fiú de itt él) És 1 hét móúlva megy ki olaszba egy hónapra, az idő alatt meg össze akar futni a csajjal. De nem akar tőle semmit, mert tudja, hog csak szar lenne nekik. És engem is szeret de engem nem fél annyira elveszíteni, mint a másik lányt (hisz az a csaj rákos volt és igen... meg ugyebár osztálytársak is voltak.) Ami meg még inkább zavar az az, hogy mikor mi a fiúval együtt voltunk a lány bekövetett instán és folyton azt mondta a fiúnak, hogy milyen szép vagyok és mennyire összeillünk.

Szóval valaki tudna valami tanácsot mondani vagy, hogy mit lehetne ezzel kezdeni?



2021. jún. 13. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok ő meg 18 ha ez bármiben segít. Meg mi sem akarjuk a másikat elveszíteni. Én voltam az első lány akinek adott rózsát és nekem ez a fiú vette el. Azt nem tudom, hogy neki én voltam-e.
2021. jún. 13. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szep!


Elobb adott egy ROZSAT aztan megdugott.


Sokan rozsat nem szoktak adni, szoval tekints magadra ugy mint egy nagyon fontos ember az o szemeben!


Aztan most meg azon filozik hogy kit valasszon.


Ja es nem akar "elvesziteni" = kell valaki aki taplalja az onbizalmat.


Te oszinten mit varsz egy ilyentol? Teljesen vak vagy?

2021. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olasznak azt se hidd el amit kérdez :D

A Spanyol a másik fele :D

2021. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha egy szappanoperát olvasnék, nem kicsit gyanús ...Szerintem kapcsold ki az Izaurán a Fatmagült és jó lesz minden. Jóéjt.
2021. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!