Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerre két fiuba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két fiuba vagyok szerelmes. Tudom hogy ez rossz és nem tehetem ezt velük. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha az egyikkel vagyok együtt hiányzik a másik és fordítva. Nem tudom mit kene tennem. Szakitottam az egyikkel a másikért, mert hianyzott. De most hogy vele vagyok az előző is hiányzik. Nem tehetem ezt az emberekkel. Csak ignoraljam a másik hiányát ? Lehet csak megszoktam és azért hiányzik? Ő volt az első hosszabb kapcsolatom és mindennap együtt voltunk, de nem voltam már boldog vele, hianyzott a másik srac. Szerintetek mit tegyek?
2019. márc. 11. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy boldog egyikkel se. Szerintem egy picit hanyagold a párkapcsolatokat, inkább barátkozz. Aztán ha túltetted magad rajtuk akkor keresd a következőt.
2019. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok amikor a mostanival együtt vagyunk, de amint egyedül vagyok jön a tulgondolas és hogy hogyan tudtam ezt tenni a másikkal ésennyore szörnyű ember vagyok
2019. márc. 11. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezen az idő segít :)
2019. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Hármas
2019. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dobd mind a kettőt.
2019. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy szerelmes egyikbe sem!!! A szerelemben nincs szó 3. személyről! Szakíts mindkettővel, mert nem vagy érett egy kapcsolathoz!
2019. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem,hogy te meg nem ereztel ilyet, de bizony van hogy egyszerre kettő embert szeret az ember. Nem azt kérdeztem mit érzek. Azt pontosan tudom.
2019. márc. 11. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy tudod! Mindegyik vonz, de ez nem szerelem. De tessék, itt egy idézet az olyan érzelmi tudatlanságra, mint amiben most te vagy.

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."

Aztán majd pár év múlva jót röhögsz azon, hogy egyik sem jelentett annyit, amennyit most beleképzelsz.

2019. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem fogalmad sincs arról mit érzek. Oke hogy te nem tudod ezt elképzelni,de vannak ilyen emberek
2019. márc. 11. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek ilyen emberek. Olyan emberek viszont vannak, akik még nem tudják mi a szerelem és képesek ráfogni 2 emberre is egyszerre. Bármit is mondassz, ez nem szerelem, max szeretet.
2019. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!