Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem tetszem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tetszem a kiszemeltemnek?

Figyelt kérdés

Elballagtunk, de utolsó évben megakartam volna ismerni. Sokáig azt hittem, lelki társak lehetünk, de mindig csak én kezdeményeztem. Már fél éve várok, hogy ő is lépjen, de kezdem feladni a reményt, és egy másik fiú osztálytársammal próbálkozok, aki vele ellentétben nyitott.

Viszont még pár évig egy suliba leszünk azzal a zárkózott fiúval. Neten már beszéltünk, bármikor ráírharok. Eléggé szomorú, hogy szerintem nem érdeklem őt, de nem győződtem meg róla. Mit csináljak vele? Hogy lehetek biztos benne, mit érez? Bízzam a fiúra a döntést, hogy ő kezdje újra a kapcsolatot? Hogy lehet feldolgozni, hogyha kiderül, hogy nem akar tőlem semmit? Biztos találok majd mást, de nem akarom őt se elveszteni.



2021. jún. 13. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudsz mit tenni.


Gondolj bele, ha tegyuk fel kepes lennel raeroltetni ot a kapcsolatra, az mennyire lenne oszinte, igazi?


Ami nem megy magatol romantikaban, azt nem kene eroltetni.


Majd jon 1000 masik ember akit megjobban fogsz kedvelni, meg fiatal vagy.

2021. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! 😄
2021. jún. 13. 16:32
 3/9 A kérdező kommentje:
És mit tegyek vele a gimiben? Ignoráljam, köszönjek neki, vagy talán még próbáljak vele beszélgetni?
2021. jún. 13. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne ignorálni? Megtartod mint jó barát.

Hogy dolgozod fel? Keress másik pasit!


Én is ugyanabban a cipőben járok mint te csak én vagyok a fiú, és igen én is szerettem volna vele egy kapcsolatot, de ő úgy néz ki nem akar, hiába akartam ráerőltetni csak olaj lett a tűzre. De nem ignoráltuk egymást vagy ilyesmi, meg van facebookon, néha néha duncsizunk és ennyi, majd kialakul, vagy nem. De erőltetni nem szabad, mert abból semmi jó nem lesz.

2021. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos mi eléggé ignoráljuk egymást. Nem tudom, szeretnék ráírni messengeren, de nem szeretem azt, hogy ,,hogy vagy?"

Mit írhatnék neki? Szívesen fogadná?

2021. jún. 13. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem ismered annyira, megkérdezed mit szeret csinálni(hobbi,sport,játék,stb) vagy szeret- e futni, sétálni, bicózni, és ha neked ezek közül bejön az ami neki akkor megkérdezed volna e kedve mmondjuk bicajozni vagy sétálni veled, azt élőben már jobban meg tudod ismerni őt, és látni fogod, hogy oda figyel e rád vagy hogy bánik veled(gondolok arra ha mondjuk sétáltok, közeledik e feléd,vagy meg próbál megérinteni stb) és abbol látni fogod, hogy bejössz e neki vagy nem.
2021. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de ha nem megy akkor hagyd, írtad hogy van egy nyitottabb pali akivel próbálkozol, ha ez nem akar semmit, akkor lépj tovább és próbáld meg vele.
2021. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet! És, ha tudok már róla többet, és nem akarom rögtön elhívni, mit írjak neki? 🙂
2021. jún. 13. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Akinek nem jössz be, azt hagyni kell.
2021. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!