Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemeltem haverjanak tetszem?

Figyelt kérdés

Roviden megfogalmazom.. van a kiszemeltem akin nem lehet kiigazodni hogy mit akar vagy eppen mit nem, es kezd nagyon elegem lenni ebbol..

viszont nemreg kiderult hogy tetszem a haverjanak, akire most halalosan feltekeny, de megsem lep velem szemben semmit. Oszinten mondom elgondolkoztam, hogy szivesen megismernem a masik sracot, mert ezt nem csinalhatom orokke.. csak a varakozas.. szerintetek mit tegyek? Tudom hogy a haverja meg minden, de nem volt koztunk semmi. Nem akarok egy bunko lenni, hogy ramegyek a haverjara.. egyszeruen csak kicsit felkeltette az erdeklodesem. (LEGYSZIVES CSAK NORMALIS VALASZOKAT!)



2019. márc. 27. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedj a haverjával. Ha nem lép semmit, nem tartozol neki semmi " elszámolnivalóval", hogy kivel találkozol.
2019. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nincs ezzel gond. szedd fel a haverját, max lesz 2 pasikád ...
2019. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdessz haverjaival barátkozni, oszt majd észba kap és lépni fog ha keménygyerek

Ha nem akkor örülj hogy tetszel valakinek (nem szivatásbol mondom)

2019. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a haverját. Jelenleg úgyis csak arra kéne,hogy a kiszemeltedet féltékennyé tedd és lépésre ösztönözd. Nem tudnál teljesen a haverjára koncentrálni, mert valljuk be neked igazából nem ő kell. A masik meg az, hogy a barátságukat is tönkretennéd.
2019. márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őt dobjad, ilyen ember nem kell neked.

Sem a nemtörődömsége, sem a féltékenysége (ÉS közben a nemtörődömsége) nem normális!


A haverjával viszont kicsit később kezdj ismerkedni. Ha normális, szabad az út!

2019. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, utolsó teljesen igazad van sajnos! Ez tényleg nem teljesen normális dolog. :)
2019. márc. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!