Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek, vagy ez már elúszott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek, vagy ez már elúszott?

Figyelt kérdés

Úgy érzem fellobant bennem a szerelem lángja, de lehetséges csak egy jött-ment lila köd ami megzaboláz...


Megismerkedtem egy lánnyal, sokat beszélgettünk, kereste a társaságom, meg eközben néha elvesztünkk egymás tekintetében. A lényeg hogy belsőre nagyon megfogott(közös érdeklődési körök, szal úgy összepasszoltunk). Nem mellesleg vadítóan vonzó is.


Itt ütközök akadályba...

Mivel egy turizmus alkalmával jött az iskolánkba, így vélhetőleg pár napon belül vissza fog utazni..

Én jelentkeztem mint helyi segítő (vendégek körbevezetése etc), viszont csak 1 napra. Időhiányában még el sem tudtam mélyíteni ezt az alakuló kapcsolatot:D. Facen bejelölt, csak olyan proliság lenne üzikkel zargatni. Sosem jött be az online ismerkedés


Tudtára szeretném adni az iránti táplált érzelmeimet, csak ha ez meg is történne akkor sem biztos hogy ebből kisülne bármi tartós, mert a távolság köztünk elég nagy... Utazgatni meg még úgy nem tudok


Lehet lekéstem már, de biztosra veszem hogy ő is viszonozná, pont ezért nem bírom elengedni ezt az egészet...


Ötletek?:D Ha erre van megoldáa akkor bármire


16/f



2021. jún. 23. 00:32
 1/3 anonim válasza:
78%

Távlapcsolat? Chat, skype...stb?

Ha nem jön be hagyd a francba

2021. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyu!?


Kedveled ezt a lányt nem? Sőt! Több mint kedveled! Biztosan szeretnél vele lenni, megölelni és időt tölteni vele.


Sok olyan dolgot írtál, ami azt mutatja, hogy az igazi oka annak hogy nem beszélsz vele az érzéseidről az a félelem.

Félsz a visszautasítástól és az azzal járó fájdalomtól.

Félsz megmutatni/elmondani neki az érzéseid, mert ezzel támadási felületet adsz neki, meg hát amúgysem férfias az érzelmekről beszélni... ugye? Hmm...


Csak emlékezz..

Emlékezz, mikor a tekintetetek összetalálkozott és csak nézzétek egymás szemét másodperceken át!

Emlékszel milyen csodás érzés volt?

Véletlen volt mindig a közeledben? Véletlen lehet az, hogy a társaságod kereste??

Hogy beszélgetett veled és élvezte is a beszélgetést? Az a sok mosoly amit te váltottál ki belőle? Az hogy ilyen hamar már megtaláltátok a közös érdeklődési köröket, hogy minél többet tudjatok beszélni? Hogy Ő bejelölt téged, ezzel is arra buzdítva téged, hogy foglalkozz vele és "zaklasd"??


Ez mind a véletlen műve? Ez a lány Kedvel téged.. valószínűleg nagyon! Ha egy fiú/férfi mer az érzelmeiről beszélni, az hatalmas önbizalomra vall és ezzel a lánynak is imponál.


Nem feltétlen kell nagyon mély érzelmekről beszélni. Elég ha egy beszelgetés közben szobahozod, hogy amúgy te nagyon kedveled és tök jó lenne ha még beszélnétek azután is hogy ő elment.


Ne hagyd magára ezt a lányt! Ő már mindent megtett, hogy nyithass felé. Dobd el az egód és élvezd amíg vele lehetsz!

Nem fogod megbánni!


Ha tanács kellene vagy hasonló, akkor írjál nyugodtan privátot.


22F

2021. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es mindent leírt és mint lány ezt alátámasztom. Hajrá 😃


17l

2021. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!