Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elnyerni egy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elnyerni egy 15 éves lány szívét?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy, ahogyan a többiét
2021. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sok csokival
2021. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem igazán lehet általánosítani. Kinek mi jön be.

Én a lányok szívét a kiváló humorommal, kimagasló testi adottságaimmal és jó szerénységemmel nyertem el (mondtam, hogy jó a humorom).

Azok a lányok akik nekem bejönnek azok a kimondott kedves, aranyos mosolygós lányok. Ha mosolyt tudsz csalni az arcukra, külsőre számukra legalább átlagos vagy és szimpinek tartanak már össze is jöttetek. Vannak azonban olyan lányok is akikkel nem tudod magad megkedveltetni, őket csak pénzzel tudod levenni a lábukról.

Teljesen mindegy 15 vagy 20, az elv az ugyan az. A kérdés az, hogy milyen a lány, mi jön be neki.

2021. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%

Legyél vele kedves aranyos próbálj meg mindig mosolyt csalni az arcára. Legyél mindig ott neki hogy számíthasson rád. Esetleg hívd el ide oda. Nem feltétlen kell mindenféle program az is jó ha csak filmeztek vagy kérdezd meg hogy ő mit szeretne.


Sok sikert;)

2021. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

#4


Ja, és van akiét meg azzal hogy szub feladatokat adsz és szolgaként kezeled. Az emberek mások.

2021. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Óvszerrel.
2021. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Menőnek kell lenni a suliban vagy a városban.
2021. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mai világban 15 évesen? A legtöbbet vodkanaranccsal.

Ha normális a lány, akkor elcsábítani nem lehet esetleg megszerezni, de ahhoz férfi legyél a lábadon.

2021. nov. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy. Ha túlkoros hozzá képest, akkor egy jogász tömören tud válaszolni.
2021. nov. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!