Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem a srác? Tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a srác? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm szülinapján megismertem egy fiút. Tök szimpi volt sokat beszélgettünk aznap és facebokon is bejelöltük egymást. A szülinap után nem nagyon beszéltünk, néha reagáltunk a facebook állapotokra, de amúgy ennyi.


Egy év múlva újra ott volt a szülinapon, és akkor nem csak beszélgettünk, hanem elvonoltunk egy külön helyre és órákon ár beszéltünk. Akkor jöttem rá, hogy szerelmes vagyok.


A buli után egy hétre kb elhívott fagyizni, de úgy éreztem, hogy ő nem érzi jól magát. Viszont rá még egy hétre ekhívott a parkba sétálni. Ott nagyon jól éreztem magam és szerintem ő is.


Ektelt 2 hét és nem jelentkezett. De egyszer csak már kb egy hónapra rá újra rámírt, dumáltunk és elhívott imét sétálni egy estére. El is mentem aznap este mikor meg volt beszélve, de nem volt ott. Írtam neki, hogy,,Na, jösz akkor vagy közbejött valami? "


Azt válaszolta,, Nem. Nem. Nem jövök!"


Másnap rám írt annyit, hogy bocsi a tegnapért. ENNYI.


Kicsit össze vagyok zavarodva.Szerintetek akar tőlem valamit? Tetszem neki?


2021. jún. 28. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyértelműbb nemigen lehetne, hogy nem akar semmit.
2021. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszhettél neki eleinte de a találkozások után rájöhetett arra hogy mégsem menne a dolog
2021. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Tetszel neki, de más mindig elvonja a figyelmét.
2021. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%
Szerintem biztos tetszettél neki, de fogalmam sincs, hogy most mi történt. Lehet ő is összezavarodott és nem biztos az érzéseiben. Én a helyedben beszélnék vele, vagy személyesen vagy interneten keresztül. Az mindegy, de ezt ne hagyd csak így elveszni. Pláne nem ha szereted is őt. Mindenesetre sok szerencsét!🥰
2021. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keményen felültetett. Bunkó egy gyerek, mit érdekel még téged?
2021. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eléggé összezavart engem is a viselkedése, de szerintem megpróbálok vele beszélni.
2021. jún. 29. 09:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze!Tisztázni kell ha lehet vele beszélni erről hogy ne legyél bizonytalan.Nyilván gondolkodsz hogy mi lehet de ha elmondja őszintén akkor jobb és akár barátok is maradhattok

#2

2021. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
na azóta miujság? tudtátok dumálni?
2021. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia. Írtam neki valami olyasmit (kiccsit másképp fogalmazva), hogy,,Amúgy mit is akarsz most,vagy egyáltalán barátként tekintsz rám vagy mi a sz*r??"

Azt írta, hogy ő szeretne velem jóba lenni és egy alakuló barátként tekint rám.

(?! 😅)

Pár napja összefutottam vele és egy haverjával az utcán és beszélgettem kicsit velük. Azóta minden nap tiktok videókat küldözget....

Néha dumálunk pár szót aztán ennyi😅

2021. júl. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!