Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik 22...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farkascsaj2001 kérdése:

Van egy srác aki tetszik 22 éves és én még csak 16 nem tetszek neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác 22 éves és tetszik egy táborba voltunk és nagyon megkedveltem és barátok lettünk. Tudom mi a válasza ha megmondanám neki hogy tetszik de nem tudom hogy mondjam el szerintettek??

2017. júl. 13. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Legfeljebb egy éjszakára kellenél neki.
2017. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Az előzővel nem feltétlenül értek egyet. Velem is előfordult már, hogy belémszeretett egy 16 éves lány... kétszer is volt ilyen. Én 21 vagyok, dw ha valaki ennyire fiatal, ahhoz én egyszerűen nem tudok vonzódni. Az öcsém 15 éves, és nagyon pedofilnak érezném magamat, ha egy 16 évessel psszejönnék. Nyilván 2-3 év múlva nem kenne ez olyan sok, de jelenleg az. A 16 évesek túlnyomó többsége nem csak testileg, hanem ami fontosabb fejben sem elég érettek. Valószínúleg csak havercsajsziként tekint rád.
2017. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ohm ha tudod hogy az a valasza, hogy NEM akkor ne mond el neki, mert csak a baratsagotok menne tonkre 😑
2017. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 válaszolo!: Nem olyan srác aki csak egy éjszakára akarja a lányokat!!
2017. júl. 13. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!