Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek az ex barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek az ex barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Szoval megprobalom roviden elmeselni a tortenetem nos nekem eddig igazabol csak 1 kapcsolatom volt. 2018 februarjaban ismertem meg szerelem volt elso latasra meg minden ra egy honapra marciusra ossze is jottunk. Kis romantikusan rozsaval leterdeltem mint a nagy lovagok nagy volt a boldogsag. Jo volt minden koztunk telt az ido aztan kozelgett a nyari szunet. A szuleirol azt kell tudni elegge makacsok voltak mivel akkor fiatal volt csak 15 eves en meg ugye 16 akkoriban nem nagyon engedtek neki ezt a baratos dolgot aztan kicsit szigoruak voltak vele ilyen teren raadasul neki is az elso kapcsolata volt ahogy nekem is. A vege az lett a szigornak hogy a 3 honapos nyari szunetet ugy kellett kibirnunk hogy nem talalkozhattunk egyszer sem. Itt kicsit padlora kerultem elso szerelem aztan kudarcba fullad az egesz. Nyilvan egy fiutol nem a legerosebb jellem ha sir de bevallom oszinten nem nagyon tudtam megallni a kulon toltott ido alatt hogy ne sirjak volt hogy egy tobb oras hivasban nem is beszeltunk csak neztunk egymasra aztan potyogtak a konnyek. Nagyon rossz volt az egesz. O mindig azt mondta nekem ha nem szeretnem megvarni a nyari szunet veget es szeretnek csajozni akkor nyugodtan menjek el o nem fog velem szakitani ugyan ugy velem fog maradni es szeretni fog. En meg nyilvan mivel szerettem nem mentem el csajozni es mindig mondtam neki hogy ez hulyeseg kifogjuk birni es szeptemberbe megigertem neki ha suli lesz talalkozunk es megvarom. Igy is lett suli elso napjan taliztunk szinten a hosszu olelesbol es sirasbol allt az egesz talalkozonk. Akkor ott megkoszonte hogy vartam ra es nem hagytuk el egymast. Ezek utan megjobban megerosodott a kapcsolatunk. Az anyukajahoz is gondolom eljutott ez a dolog hogy en vartam ra honapokat aztan megvaltozhatott a velemenye velem kapcsolatba hogy megis csak komolyan allhatok a lanyahoz mert azert valljuk be akkoriban is a fiuk tobbsege csak egy dolog miatt jott ossze egy lannyal ahogy sajnos most is persze tisztelet a kivetelnek. Eljutottunk oda hogy az anyukajaval ketszer is talalkoztam mert elkisertem oket ide oda ott sikerult beszelgetnunk szerintem szimpi lehettem neki mert viccelodott is velem. Egy kis ido mulva mar oda jutott ez az egesz hogy messenger csoportot csinaltunk amiben en voltam benne exem es az anyukaja. Nagyon jo volt sokat beszeltunk benne. Sajnos vege szakadt ennek a csoportnak ugyan is mikor ok hazat ujitottak fel megkerdeztem hogy tudok segiteni valamiben nekik es itt kaptam egy olyan valaszt hogy nem tartunk mi meg ott hogy en hozzajuk menjek vagy ilyesmi de itt mar egyutt voltunk 1 eve a lannyal na aztan itt megmondom oszinten besertodtem mert az irkalasa alapjan nagyon ugy tunt hogy mar belathato idon belul megyek hozzajuk es akkor bemutatkozom a csaladjanak. Ez nyilvan nem jott ossze. A lanytol kaptam igereteket hogy nemsokara majd mehetek hozzajuk csak varjak meg egy kicsit az anyukaja ugy is szeret kibirjuk meg ezt a kis idot es utana mar semmi akadaly nem lesz koztunk nyaron is talalkozhatunk meg ilyesmi en nyilvan surgettem egy picit a dolgot. Majd vegul 2019ben majusban szakitottam vele ezekre hivatkoztam hogy en nem szeretnek meg egy olyan nyarat tul elni mint ami volt es nem szeretnek mar varni hisz minden olyan rendben volt. Szakitas utan sajnos elkovettem a legnagyobb hibat beleugrottam egy masik kapcsolatba igazabol nem is volt kapcsolat mert egy honapig sem voltam vele. Ezt az uj lanyt nem is szerettem igazabol arra volt jo ha talalkoztam vele akkor elfelejtettem ezt az egesz dolgot hisz nagyon megviselt a szakitas hiaba en voltam aki megtette. Kesobb lecserelt egy masik fiura szakitott velem kulonosebben nem is erdekelt nem viselt meg semennyire hisz nem is kotodtem hozza nem is szerettem meg semmi. Az ex baratnommel persze irkaltunk ugyan ugy messengeren szoval soha nem szakadt meg a beszelgetes nem hagytuk el egymast ugy teljesen. Nyilvan teltek az idok en lattam rajta hogy meg mindig erezhet irantam valamit de valahogy annyira bamba voltam hogy az agyam nem tudta ezt feldolgozni. Egesz napokat irkaltunk es neha tudtunk csak talalkozni ez vegulis az en hibam mert koltoztunk kozbe uj hazba dolgoztam is meg ott volt a suli is. Nem azert nem taliztam vele mert nem akartam hanem elfoglalt voltam sajnos o azt hitte hogy kifogasokat kerestem arra hogy ne kelljen vele talalkoznom de ez nem igy volt mindent megadtam volna en is egy talalkozoert hisz szerettem akkoriban ahogy a mai napig is. Tavaly szeptemberben jott el az a pont sulikezdeskor hogy tobb idom maradt es persze eltem a lehetoseggel talalkoztam vele es olyan surun talalkoztunk hogy elkezdett bennem valami valtozni megjobban igy erzelmileg es raeszmeltem hogyha szeretem akkor csak jo lenne ha ujbol egyutt lennenk. Eltelt a szakitas ota jo sok ido ugy voltam vele o is valtozott en is valtoztam es a szulei is hatha maskepp lenne a dolog. Igazabol ez volt az ami motivalt engem. Utana bejott az online oktatas novembertol kezdve es talalkozni nem tudtunk sajnos igy maradt az irkalas messengeren. Decemberben egyre jobban bantott a dolog hogy szeretem es nem vagyunk egyutt es nem is adtam a tudtara igy megfogadtam ha torik ha szakad januarban tudni fog mindenrol. Iden januar elso napjaiban elkezdett kuldeni egy csavot hogy ok mennyire jol megvannak es milyen aranyos vele. A csavorol is kuldott kepeket es szinte a fejerol leolvashato hogy csajozo gep es o nem az a husegesebb fajta srac. Nyilvan ez nekem szarul esett mikozben en mast terveztem es furan jott ki mert azthitte feltekenysegbol irom amit irtam neki hogy latom mar lecsereltel erre o kiakadt es mondta hogy mi van velem sose szoktam ilyeneket mondani. Itt jott a hatalmas lavina hatalmas veszekedes lett belole feljott a szakitasos dolog hogy o azt hitte lecsereltem a lanyra mert hogy tul hamar mentem ugye uj kapcsolatba. Pedig ez nem igy volt. Feljott az a csavo is akivel elkezdett irkalni december eleje ota amirol en nem is tudtam es hogy o volt a mentsvara es nagyon jol megvoltak. Januarban mondtam neki hogy szeretem es szeretnek vele ujbol egyutt lenni amitol o nem zarkozott el azt mondta talalkozgassunk es meglatjuk hogy mi lesz. Az online suli miatt januarban 2x tudtunk talalkozni februarba is 2x marciusban es aprilisban is mar csak 1 alkalommal. A talalkozokon volt szajra puszi oleles sot kezen fogva is setaltunk a varosban. Ahogy meghallottam hogy majus 10 utan visszajon a jelenleti oktatas nagyon megorultem hisz akkor elterveztem hogy nagyon sokat fogunk talalkozni. Szinten ugy gondolta o is ezt az egeszet. Kerdeztem tole hogy a sok talalkozo vajon segiteni fog abban hogy mi ujra egyutt legyunk amire o azt mondta hogy igen. Talalkoztunk egy honapon keresztul folyamatosan volt hogy reggel is meg delutan is tobb orakra suli elott meg utan. Mondanom sem kell hogy ott is volt szajra puszi oleles kezen fogva setalas es ilyesmi. Majd megkaptam azt a mondatot amit sosem vartam tole. Azt mondta hogy o nem akar most kapcsolatot nem all ra keszen es nem tudna 100%ot nyujtani. De ezen felul elmondta hogy szeret engem fontos vagyok es nem akar elvesziteni. A masik csavos dologgal annyi a helyzet hogy feltekeny vagyok hisz honapok ota beszelgetnek a mai napig es amikor kertem tole hogy tiltsa le es csak velem foglalkozzon akkor sem tette meg hisz ha engem akar meg engem szeret akkor ne massal beszelgessen hanem csak ram szanjon idot. Eleve mondtam neki hogy ez a csavo nemhiszem hogy barmi komolyat akarna tole hisz eleve latszik rajta alaposan korbe nyomoztam amugy is mindent szoval ez biztos. Egyszer mar mondtam neki hogy kamu profilrol leteszteltem a sracot es visszairt de nem hitte el. Feldobtam otletkent hogy mi lenne ha csinalnank egy kamu csaj profilt amibe belep o is meg en is en rairnek a csavora es ha vissszair neki es irkalnak akkor letiltja es csak velem fog beszelni. Neki ez egy igazolas lett volna hogy a csavo amennyire kedveseket ir neki az mind kamu. Ugy voltam vele valamit valamiert. Bele is ment a csavo rakapott a horogra vissza is irt a kamu profilnak es egy napig kellett vele irkalnom. Utana az exem kiosztotta a gyereket de utana tovabbra sem tiltotta le. Kertem tole tobbszor a mai napig nem tette meg es ha felhozom mindig azzal magyarazkodik hogy hagyjuk mar ne idegesitsem fel meg az a gyerek neki semmi komolyat nem jelent. Azzal a gyerekkel elvileg meg talalkozni sem talalkoztak. Kicsit fura hogy tobb mint fel eve beszelgetnek es nem talalkoztak de utana nyomoztam ennek is unokatesojaval is beszeltem meg tobb hozzatartozojaval es mondtak hogy csak irkalnak. Az unokatesoja azt is mondta hogy nyugodjak meg nem akar semmit attol a gyerektol csak irkalnak mert o neki mindent elmond csak megkert hogy ne mondjam vissza az exemnek. Az ex baratnom azt mondta ma hogy mostanaban nem ugy irkalnak mar azzal a gyerekkel. Ma is talalkoztunk ugye es mikozbe velem volt visszairt neki es utana letagadta az egeszet pedig sajat szemeimmel lattam. Jott a szokasos duma hogy ne idegesitsem meg nem ugy beszelgetnek mar es hamar veget fog erni a beszelgetesuk azt erzi. Jo parszor hallottam mar tole ezt a mondatot bar most azt mondta ilyen meg sosem volt. Annyiszor leirtam mar neki az erzeseim. Nem tudom mi tevo legyek egyszeruen szetszakadok belul mar lassan 7. honapja hogy en teperek es kuzdok erte o pedig masik csavoval beszelget es raadasul elutasit hogy nem akar kapcsolatot de kozbe meg mondja hogy szeret es akar engem es nyaron is sokat szeretne velem lenni. A masik sracra regebben azt mondta hogy megnyugvas neki mert ha en megint egyszer csak leszarom akkor amaz ott lesz neki. Kicsit fura akkor csak kell neki valamire ez a csavo. De elvileg nem akar tole semmit meg csak talalkozni sem. Ertem azt hogy en vagyok a hibas mert en nem kezdemenyeztem de feltem hogy a szulei is mit szolnak ennyi ido utan es nehogy szigorubbak legyenek vele de amugy szerintem nem csinaltam olyasmi nagy dolgot ami miatt ne kaphatnek tole egy uj es egyben utolso eselyt. Megsem akarja probalni. Ma is talalkoztunk es annyira ideges lettem hogy haragban valtunk el legfokepp a masik csavos dolog miatt hogy megigerte hogy letiltja meg az miatt is hogy ezeket mondja hogy szeret de nem akar kapcsolatot. Talalkozokon kivetel nelkul ugy viselkedunk mintha egyutt lennenk es soha nem csinaltunk olyat amit barmelyikonk se akart volna. Kicsit hosszura sikeredett de probaltam idorendi sorrendben leirni meg mindent nagyvonalakban. Annyira tanacstalan vagyok hogy az nagyon. Mi a velemenyetek? Miert nem akarhat kapcsolatot? Miert irkal a masik csavoval ha nem akar vele talalkozni es nem is fog hanem engem akar? Ketsegei lehetnek? Elore is koszonom aki kicsit hosszann kifejti velemenyet.

2021. jún. 30. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Hasonlo cipoben jartam, az en velemenyem szerint probald meg elfelejteni, ha tenyleg szeretne, akkor mar reg egyutt lennetek.
2021. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeret és nem akar téged, csak egy bohóc vagy neki, aki ugrál érte. Ha nem így lenne, nem más srácokkal beszélne és kavargatna, hanem rég együtt lennétek.
2021. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
96%
Minden tiszteletem annak aki ezt a kötelező olvasmányt végig olvassa
2021. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Ebben a korban a fiúk-lányok néha több vasat is tartanak a tűzben. Lehet hogy túl puha vagy. Egy férfiasabb rámenősebb srác bejönne neki. Csajozz 1000-rel, és ne mondd el neki. Ha megnyugszik, akkor folytatod ahol abbahagytátok. De ez így állóvíz. Nem kapcsolat.
2021. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Szóval szeret téged, és akar téged, de nem akar kapcsolatot, közben pedig egy másik csávóval irogat, aki nem jelent neki semmit, de nem tiltja le még azok után sem, hogy leteszteltétek a srác hűségét, közben pedig a csaj hetedik hónapja hülyít téged?

Nem vagyok jártas az ilyenekben, úgyhogy a puszta logikámra tudok támaszkodni, szóval ez nem lesz annyira hosszú véleménykifejtés.

Szóval. Szerintem két lehetőség van. Vagy a csaj nem tudja eldönteni, hogy mit akar, vagy szisztematikusan hülyít téged. Az elmondásaid alapján ő pontosan tisztában van vele, hogy milyen helyzetben vagy, és hogy mi a problémád, szóval az sem egy túl jó tanács, hogy ülj le vele és beszéld meg, mert elmondásod alapján többször is megtetted.

Az sem kizárt, hogy bosszút akar állni rajtad, hogy szakítottál vele.

Tisztázd le vele a dolgokat. Mondd meg neki, hogy abszolút nem tudod, hogy miről van szó, és hogy a tököd tele van azzal, hogy hülyít téged (nyilván ne így fogalmazd meg), és egyenesen kérdezd meg tőle (ne chatben!), hogy mit akar. Téged szeret, a hipsi-tapsi srácot szereti, vagy egyikőtöket sem, csak eljátszadozik két sráccal. Mert olyan nincs, hogy mind a kettőtöket szeret. Mondd a szemébe, hogy "Vagy én, vagy ő". Ez önzően hangozhat, de nem biztos hogy az. De megértem, ha eddig nem akarsz elmenni. De kérd meg, hogy mutassa meg az üzeneteiket.

Egyszerűen tisztázd le vele, hogy mit akar. Sem én, sem senki más nem tudunk többet segíteni. A lánnyal beszélj. Ne úgy, hogy megemlíted, hogy "jaj, amúgy zavar hogy sokat beszélsz a sráccal", és nem is úgy, hogy letámadod, mert úgy ne csodálkozz, ha veszekedés a vége.

Akkor jársz a legjobban, ha elmondod neki kb szóról szóra ugyanazt, amit ide leírtál. Nyilván nem az egészet, de remélem, hogy értetted, hogy mire gondolok. Tudasd a csajjal, hogy tényleg bánt téged a dolog, és tényleg tehetetlen vagy. Nem csak féltékenységi hisztiről van szó, hanem tényleg nagyon zavar. Ennél többet nem tudok írni.

2021. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! Utolsó igazad lehet!
2021. júl. 1. 06:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Röviden? Mi lett volna ha hosszan írod? 🙂🙃
2021. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zárd le..
2021. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Valaki össze tudná foglalni röviden (nem úgy, ahogy a kérdező, hanem tényleg), hogy mi a lényeg? Szeretnék segíteni, de golózik a szemem ettől a 20 oldalnyi szövegtől 12-es betűmérettel, egybe írva.
2021. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9es az a lényeg, h van 1 csaj aki elvileg szereti a srácot, de mégis egy másik sráccal "irogat" . Ilyen se veled se nélküled kapcsolatban van a kérdező ezzel a csajjal. Exek. A csaj szivatja a fejét. Ezért kér tanácsot.
2021. júl. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!