Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel 2 hete mentünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shazam95 kérdése:

Barátnőmmel 2 hete mentünk szét 2 éve együtt voltunk. Elmondta, hogy màssal van és nem akkar kapcsolatott vele viszont ott lakik. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Elmentem a cucaimért és ő mondta, hogy maradjak cigizni.

Beszélgetünk, mondta, hogy vigyazak magamra és bizik bennem es beszélni szeretne velem majd. Mondtam neki hogy meg akartam kerni a kezét es kisbabàt is szeretem volna. Osszetöröt és elkezdet sirni

Mikor elköszöntem mosolyogtam rà és ő is mosolygot ràm.

Nem akkarom elveszíteni



2019. aug. 19. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Indoka mi volt?


Szerintem már elvesztetted.

2019. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az hogy én dontotem el mindent ezt mondta.

Viszont valolyàba 2 en döntöttünk mindenről

2019. aug. 19. 19:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit mond, nincs jelentősége. Csak próbál indokot találni hogy mi volt a gond, jelen esetben valójában annyi történt, hogy a másik srác jobban érdekelte és elhagyott érte. Elég egyértelmű az a baromság, hogy nála lakik, de nem akar vele kapcsolatot, úgy csinálva mintha semmi nem lenne köztük. Vajon mit csinálnak szerinted együtt?


Már akkor vége volt mikor ők elkezdtek ismerkedni és beszélgetni, egyre több időt tölteni egymással, csak addig várt míg biztosnak tűnt hogy összejönnek.


Tudom, hogy hajt a remény, de falba vered a fejed. Vége van a kapcsolatnak egy másik illető miatt, nincs ezen mit rugózni. Nem hiszem hogy a random napi hülyeségeire kíváncsi vagy, mikor a kis szemetesének néz majd, miközben a másik sráccal élvezi az ilyen-olyan kapcsolatát, lényegtelen hogy mi van köztük.


Töröld ki az életedből, adj magadnak időt és lépj tovább te is.

2019. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

És vettem neki kb 3 hete bokalàcot rajta van minden nap. 1 a munkahelyunk. Nem volt rajta es mikor àtmentem a dolgaimért megkétdeztem tőle hazudot valamit màsnap meg màr rajta volt

És folyamat néz a munkahelyen

2019. aug. 19. 19:10
 5/17 A kérdező kommentje:

Soha nem is talàlkoztak csak neten.

Gondolom én most b terv vagyok neki...

Nem mondta ki hogy szakitotunk az idegesit


Üljek le vele dumàljam meg a dolgot és lesz ami lesz???

2019. aug. 19. 19:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretett, akkor 2 évnek megvolt a nyoma és sajnálja hogy vége. Ettől még nem leszel több a B-tervénél - azért adja a kétes jeleket, hogy támogasd, segítsd át a szakítás fájdalmán, míg ő túl lesz rajta.
2019. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szoval akkor reménytelen. Felfogtam

És ha megkérem, hogy talàlkozon velem és tisztàzunk mindent az jó ötlet lenne???

2019. aug. 19. 19:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Azért ez kicsit gyors tempo
2019. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ,24 ő 22
2019. aug. 19. 19:36
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"És ha megkérem, hogy talàlkozon velem és tisztàzunk mindent az jó ötlet lenne???"


"Elmentem a cucaimért és ő mondta, hogy maradjak cigizni."


"Beszélgetünk, mondta, hogy vigyazak magamra"


Megtörtént már ez a beszélgetés, mint látható. Ha megakarta volna beszélni, itt megtörtént volna, de nem akarta.


Eléggé gyerekes személyiségre utal amúgy, hogy nem meri kimondani a "szakítsunk", "legyen vége" kifejezéseket.

2019. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!