Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem vannak ilyen érzéseim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak ilyen érzéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok a csajozásban annyira jó, életembe 1-szer volt csajom, ami az is csak ilyen kiváncsiság volt a részemről (tehát igazából nem tápláltam érzelmet a csaj íránt). De próbáltam mindent beleadni a kapcsolatunkba hogy jó legyen, vettem neki ajándékokat, elhivtam ide-oda stb...Aztán végül én lettem dobva, ez már kb 4 évvel ezelőtt történt, de még a mai napig nem kaptam rá választ hogy mégis miért dobott engem (Mert facebookrol hirtelen letiltott, amikor meg a suliba megprobáltam megkérdezni akkor csak úgy elment mellettem). És ez higy dobott nem is lett volna annyira nagy baj, mert igazából én sem szerettem szerelemből a csajt, csak kíváncsi voltam arra hogy milyen ha az embernek van egy barátnője, de azért elég szarul esik az hogy fél évig együtt vagyunk és még csak magyarázatot sem ad arra hogy miért dobott engem. Az animéket már nagyon régota szeretem (kb 5 éves koromban kezdtem el nézni őket) és igy arra jöttem rá hogy az animékben lévő csajok sokkal jobbak, nyílván nem kinézetről beszélek, hanem a belsőről meg a karakterek személyiségéről. Rengetegszer volt már velem az hogy megtetszett egy lány (kinézetre), aztán a stílusa annyira lehúzta őt, hogy elkezdtem utálni. A legutóbbi dolog ütött a legnagyobbat nálam, lényegében annyi történt hogy volt egy csaj aki baromira tetszett nekem, gondolkodtam is azon hogy esetleg probálkozok nála meg ilyenek, csak hát sajna elég félős vagyok szóval ez nem történt meg...Aztán az egyik nap a suliban, 3 lány oda hívott magához (az is köztük volt aki tetszett nekem) és elkezdtek velem beszélgetni dolgokról, (pl: hogy ki tetszik nekem stb...) De ezzel az volt a baj hogy meg sem tudtam szólalni, mert 3-an beszéltek egyszerre szóval....

De mindegy is nem ezzel volt a legnagyobb baj, hanem azzal volt hogy rajtam ugye volt maszk a koronavírus miatt, és kb 20 másodperc beszélgetés után, pont az a lány aki tetszett nekem, rasszistának titulált engem! Tehát azt mondta hogy biztos azért hordok maszkot mert utálom a cigányokat (És ezt ilyen gúnyosan is mondta). És megmondom őszintén ez nagyon fájt nekem, lehet az én hibám hogy ezt komolyan veszem meg ilyenek, de ez bennem tényleg mély nyomot hagyott, már nem ez az első hogy van egy lány aki tetszik nekem külsöre, majd aztán csinál valami olyat ami miatt nagyott csalódok benne, megjegyzem ezek után figyeltem is a csajt a suliba, és a stílusa valami borzalmas, soha nem járnék vele, legyen bármennyire is szexy csaj! Szomorú ezt kimondanom, de az anime csajoknak sokkal jobb a stílusuk meg a személyiségük mint a valóságbeli lányoknak, és most nem kérem azokat a megjegyzéseket hogy "majd kinövöd ezt" mert nem! 5 éves korom óta nézek animét, most 18 vagyok és már nagyon régóta így érzek! Szerintem ezért van az hogy pár ember vonzodik az anime karakterekhez, mert a valóságban meg sorban csalódnak a lányokban (Persze ez lányokkal is megtörténhet). megismerek egy csajt aki nagyon tetszik, majd amikor jobban megismerem hogy milyen is ő valójában akkor így legszívesebben hozzá se szólnék többször...A lány anime karaktereknél meg valahogy nagyon jól eltalálják ezt, és ezért van az hogy az anime karakterekhez jobban tudok vonzódni mint egy valóságbelihez. Nyílván a valósagban szeretnék kapcsolatot létesíteni, csak folyton csalodnom kell a lányokba, az előző eset ami ugye nálam elég nagyott ütöt, azt kb 1 hét volt mire kihevertem, mivel az a csaj aki nekem nagyon de nagyon bejön rasszistának titulalt engem, csak azért mert maszk volt rajtam tehát hogy így mi a fasz? Szóval a kérdésem az lenne hogy ti nektek is vannak ilyen érzéseitek az anime karakterekkel kapcsolatban?



2021. júl. 20. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

" biztos azért hordok maszkot mert utálom a cigányokat " XD Hát ez kész... ezzel a csajjal nem vesztettél sokat.


Ettől függetlenül próbálj felnőni, és ne animéket nézegess, vannak normálisabb csajok is.

2021. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 terminator9000 ***** válasza:
100%
...mi a kérdés?😅 vagy ez anyira nyomasztott hogy valakinek a tudtára kellett adnod?
2021. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
igen, az animék tényleg jók, de azok animék maradnak, sajnos vannak szemét csajok de biztos ismersz olyan lányt akivel jól elvagy , ha meg nem akkor majd biztos találsz! (lány vok egyépként) (:
2021. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
15%
Próbálkozz dagadt csajoknál azok örülnek annak is ha ránéznek. Valaki őket is fel kell szedje nem? Na mind1 engem várnak a cica lányok csumi
2021. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!