Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Pénteken kimentünk a baráti körömmel iszogatni, és hát összefutottunk egypár ismerőssel, aztán ők is csatlakoztak hozzánk. Volt köztük egy fiú aki nagyon megtetszett és szimpatikus volt. Néhányszor belenézett a szemembe és szemezgettünk, nevetett a vicceimen ez jelenthet valamit? Félek kezdeményezni mert lány vagyok és nem tudom, hogy vajon be-e jövök neki?! Ő 17 éves én 1 évvel fiatalabb tőle.
2021. júl. 25. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Kezdeményezz nála. Jelöld be, írj rá, beszélgess vele. Ha akarod, egy idő után hívd el sétálni. Ha látod rajta, hogy élvezi a veled töltött időt, akkor nyert ügyed van.
2021. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz nyugodtan.

Írj rá, hogy jól érezted magad vele, és szívesen összefutnál vele újra.

2021. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz nyugodtan. Ha nem jössz be neki, max elutasít, de akkor sincs semmi. Amúgy a leírtak alapján tuti nem vagy neki semleges. Lányként is nyithatsz felé, hiszen az is lehet, hogy ő (is) fél lépni feléd, így pedig megkönnyítenéd a dolgot. Sok sikert!:)
2021. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Kezdeményezz írjál rá emlitsd meg neki hogy milyen jó volt múltkor az iszogatas, a többi jön magától
2021. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bejelöltem őt tegnap instán, de mivel privát a fiókja még nem engedélyezte. Kezdem úgy érezni, hogy csak a hangulat miatt szemezgetett velem :(.
2021. júl. 26. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Azóta történt valami?

Egyébként szerintem az, hogy 1 napja nem reagált nem jelent semmit, simán lehet hogy nem figyelte az instáját, elfoglalt volt stb. Mostmár azért eltelt valamennyi idő azóta, de ha aznap láttam volna a kérdést, akkor azt írtam volna, hogy várj még, simán reagálhat később.

2021. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Másnap engedélyezte a követést, de nem történt semmi. Nem követett vissza, úgyhogy kezdem elengedni a dolgot. :(
2021. aug. 4. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak nem ismert fel? Szerintem rá kellett volna írnod akkor amikor engedélyezte, mostmár utólag kicsit fura, hogy ennyi idő eltelt, de ha nagyon fontos neked, akkor én a helyedben még most is ráírnék:)
2021. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos nekem, másra nem tudok gondolni csak rá egész nap, de úgyis beégnék és ha ő is így gondolna ahogy én ,már keresett volna.
2021. aug. 5. 00:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges, hogy fél kezdeményezni. Figyelj, egy próbát megér, írj rá, veszteni valód nincs. Max ha nem válaszol, akkor legalább tudod, hogy ez nem működött volna, és egy fokkal könnyebben túllépsz rajta.

De ha gondolod privátban folytathatjuk ezt a beszélgetést:)

(lány vagyok)

2021. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!