Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár hete jöttem össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete jöttem össze a barátnőmmel, akibe fülig szerelmes vagyok és ezt szeretném számára is elmondani. Nektek hogy tetszik a "fülig szerelmes" kifejezés, vagy inkább mást szívesebben hallotok?

Figyelt kérdés

Lányok, mit szólnátok ha a barátotok megölelne és ezt suttogná a fületekbe: "Te vagy számomra a legszebb lány, teljesen elvarázsoltál, FÜLIG szerelmes vagyok beléd."

21F



2021. júl. 26. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök aranyos tényleg. Én örülnék neki. De hát kinek mi. Gondolom már annyira ismered, hogy milyen típus.
2021. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Hát én pár hét után biztos nem mondanék senkinek ilyet, akkor se, ha úgy érezném. Egyesek számára riasztó lehet ennyire egy kapcsolat elején.
2021. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az is elég, hogy szeretlek. Ugyanúgy kifejező, nem kell szuprázni, túlbonyolítani. Ha nagyon szeretnéd, mondhatod ezt neki, de semmivel sem jobb, mintha csak egyetlen szót mondanál.
2021. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%
Szia! Szerintem pár hét után ez túl sok lehet (de kinek mi). Használd inkább a TETSZEL, IMÁDLAK kifejezéseket.
2021. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég a "szeretlekv
2021. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!