Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8. os vagyok, és ugye most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. os vagyok, és ugye most jön a tovább tanulás pár hónap, jó tanuló vagyok szinte példás, szerintetek ha ilyen jó gimnáziumba megyek ott olyan fiúk lesznek akik: kedvesek, jólneveltek stb nem csak ilyen bocsánat a kifejezésért de “selyemfiuk? .

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 20:51
 1/7 anonim válasza:
100%

Helló! :D

Én 9.-es vagyok, szintén majdnem kitűnő. Az a tapasztalatom a gimimről, (mint minden suliról/helyről) hogy vannak jók is meg rosszak is. Minden helynek van egy sötét és egy jó oldala. Az sem mindegy, hogy milyen osztály. Én szerintem a kedvesek meg a jólneveltek közé tartozom, bár a BKV egyik járatán az utashölgy megsértődött hogy egy idős néninek nem adtam át a helyemet a féig üres buszon. :)))

Ha fiúbarátot, pasit szeretnél, aki a suildban megtetszik, bátran menj oda hozzá, ha normális, egy jó beszélgetés legalább lesz belőle. ;) Én barátnőt szeretnék, akivel lehet jókat beszélgetni, meg a stílusa is hasonló az enyémhez, meg hát persze szép...

De ha csak egy normál barátot akarsz akkor egy jó gimnáziumban csak menj oda az egyik évfolyamtársadhoz aki normális.

2018. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja, és bocs lehagytam hogy 15/F. :))
2018. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha volt egy 9-es, én végzősként elmondom mit gondolok:

Mindegy, hogy általános vagy gimi, ugyanolyan csoportosulások lesznek (kockák, ivósok, bunkók stb) a különbség annyi, hogy gimiben az okosok tényleg értelmesek, kedvesek, témákhoz hozzá tudnak szólni stb. A selyemfiuk meg.. hát.. selyemfiuk, bunkó semmirekellők. Szóval igen, lesznek kedvesek/eszesek, de szinte biztos, hogy selyemfiuk is lesznek!

2018. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
2018. nov. 4. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lesznek, viszont a jó gimikben is vannak ugyangy külön egyéniségek a diákok között, mint általánosban..sőt lesz olyan, aki nem lesz jó tanuló, rengeteg olyan srác lesz aki nem ez a “tipikusan kedves, jól nevelt srác” és talán 1-2 “selyemfiú” is lesz. Amúgy a fiúk nagy része 14-15 évesen iszonyatosan éretlen, de 11.-12.-re általában megemberelig magukat, külsőleg-belsőleg.

Ettől függetlenül, megéri jó gimibe menni (tapasztalat!) és ha te is azt éled meg mint sokan, hogy egyedüli “különc, jó tanuló, nincsnek barátai” az osztályodban nagyon pozitív irányban fogsz csalódni, de szerintem majd ha felvesznek valahova es gimis leszel, ne legyenek elvárásaid, hanem legy nyitott es majd ugyis megtapasztalod, hogy milyen kozosseget fogtal ki.

2018. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor ha jó gimibe megyek nagyobb az esélye hogy értelmes,kedves,elegáns fiúkkal találkozom ? egyébként nem fiuzni megyek csak érdekkel

köszönöm mindenki válaszát és bocsánat ha kicsit értetlen vagyok

2018. nov. 4. 00:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

xDDD

Nyuszifül, Te álomvilágban élsz. Én is aránylag jó gimibe kerültem be, 4,5-ös átlaggal, azonban mégis felvettek olyanokat is, akik 2,5-tel kerültek be, mert fellebbeztek, vagy épp maradt hely, stb. És hatalmas gyökerek az osztálytársaim(Fiú osztály), náluk hatalmasabb gyökerek nincsenek a városban, sőt az egész iskolában nincs egy kulturált, intelligens fiú sem. Mind büfög, szarik, fingik és vihognak rajta, mert itt kimerült 17-19 évesen az intelligencia szint.

Üdv, egy végzős.

2018. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!