Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, és jóban is vagyok vele, hetente találkozunk a templomban. Tippek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú a templomból. Régóta ismerjük egymást. Van 5 testvére, velük is jól kijövök. 16éves lesz. Idén nyáron a templomi közösség táborában nagyon jól éreztem magam. Együtt hülyéskedtünk, beszélgettünk sokat. Szemmel láthatóan tetszem neki, mások is ezt mondják. Mindig szemez velem, segít, de nem tudom, hogy fog-e lépni. Remélem fog lépni…

Ma találkoztunk, az egész családja àtjött hozzánk. Beszélgettünk, kártyáztunk, még sose voltak nélunk, megnézte a szobám, ki van téve egy dolog amit a táborban csináltunk, és eszébe jutott és tetszett neki. Vagy hát emlékezett rá hogy azt együtt csináltuk. Amikor beszélgettünk egy kicsit elpirult és olyan aranyos volt. Beszégettünk kettesben egy kicsit


Bocsi a regényért csak leírtam, hátha valahogy segítenétek, hogy pl mivel tudnék visszajelezni, hogy nekem is tetszik ő. Vagy amikor szemez akkor ne nézzek el másfele amikor meglátja hogy nézem?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget! <3



2021. aug. 2. 19:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki valami programot, amin közösen részt vehettek. Akár az egyházi keretek közt pl helyi idősek meglátogatása a közösségből. Vagy jelöld be közösségi médián, és ott csevegjetek.
2021. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Kettesben nem szeretnék programot, nem akarok nagyon ráhajtani, de ha van valami program amire tudom hogy jön ő is, arra mindenképpen megyek. :)


Még valaki esetleg?

2021. aug. 2. 19:18
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele sokat, és sokat beszélgess vele, akár bizalmasan dolgokról... Így éreztetheted vele azt hogy megbízól benne, és hogy fontos számodra.

Vagy például, ha elköszöntök egymástol, akkor mondhatod azt is hogy jó volt higy vele tölthetted azt a bizonyos időt, nem baj ha nem csak 2 en voltatok...

2021. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Sajnos tegnap hamarabb el kellett hogy menjen a többieknél. Nagyon sajnáltam hiszen még biztos annyi időnk lett volna beszélgetni…


Még várom a további válaszokat🥰

2021. aug. 2. 19:48
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Pár napja már volt ez a kérdés...
2021. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Igen, de újraírtam, de ne térjünk el a témától mert nem lesznek rá válaszok!

Köszönöm

2021. aug. 2. 19:54
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor válaszoltam is :) Ugyanaz a véleményem.

5

2021. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm🥰
2021. aug. 2. 20:08
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a társaságát, beszélgess vele. Ha nem akarsz semmilyen programot felhozni neki, elhívni és más formában sem "nyomulnál", akkor kb. ennyit tudsz tenni.
2021. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%

Majd lecsapja a kezedről valami fürgébb lány, ha nem lépsz.

Egyenjogúság van, leányom... nyugodtan kezdeményezhetsz te is.

Főleg, mivel már tudod, hogy ő sem közömbös.

2021. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!