Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 év előtt mennyire szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év előtt mennyire szokott komoly lenni egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Felnőttként vagy tiniként jobb a párkapcsolat?
2021. aug. 5. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha igazán szerelmesek vagytok, akkor mindegy. 🙂
2021. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Felnőttként nyilván jobb, ott a felek nagyobb százalékban gondolkoznak hosszútávban, meg persze sokkal érettebbek, tapasztaltabbak.


18 évesen még nem gondolnám, hogy olyan nagyon stabil lenne a kapcsolat. Bár szüleim is akkor jöttek össze, és lassan 30 éve együtt vannak, szóval van ilyen is.


De egy barátom 18 évesen pár honap után szakított a nőjével 🤷‍♀️

Változó.

Teljesen egyénfüggő.

2021. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, a feleségem 16 amikor összejöttünk, most leszek 30, 5 éve házasok vagyunk, van egy 3 éves lányunk.
2021. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt korban gyorsabban is mennek a dolgok. Számomra ijesztően gyorsan. :D

17 voltam, amikor megismerkedtem a barátommal, aki már a férjem. Az egyik barátnőm 25 évesen pedig csak 3 hónapja ismerte a párját, amikor már gyereket terveztek.

2021. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy tini párkapcsolat gondtalan. A sulin kívül nincs sok probléma, ami gondot jelentene, ezért csak élik a szerelmesek életét. Általában csak a szerelem köti össze őket, ezek az érzések viszont hétről hétre változhatnak, ezért az az egyetlen kötelék is könnyen elszakadhat.

Felnőtt korban már ott a munka és még sok más, így a párkapcsolat csak egy része a nagy egésznek. Viszont sokkal több dolog köti össze őket, hiszen egy idő után együtt laknak, egymással osztják meg a gondjaikat és később még gyerekük is lehet.

2021. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fenti válaszokból is kitűnik, hogy nagyon változatos.

Általában én úgy látom idős fejjel (fentebb céloztak is rá, de Te is a kérdésedben), hogy a tinikorúak hamar szerelembe esnek, mert hajtja a vérük, ami teljesen érthető dolog, nem lehet elítélni.

A náluk idősebbek (huszonévesek, vagy még idősebbek) szintén társra vágynak, de van már némi tapasztalatuk, vagy sok mindent hallottak, tehát jobban meggondolják, hogy kivel elegyedjenek szóba, kit engedjenek közel magukhoz. Szerelmesek lehetnek a nyugdíjas korúak is, hiszen sok házasság kötődik egy nyugdíjas otthon két lakója között is.

2021. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!