Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder mennyira alkalmas...

Tinder mennyira alkalmas arra, hogy komolyabb kapcsolat alakuljon ki, kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kérdés adott 17 éves lány vagyok, sosem volt még kapcsolatom, ami kissé frusztrál.(persze nem bármi áron akarok) Gondoltam adok egy próbát a Tinder-nek. Kinek mi a tapasztalata, vannak normális/normálisabb emberek?



Ui.: Tudom, hogy a Tinder-hez 18-nak kell lenni. Szerintem azt a pár hetet kibírom, amíg betöltöm.



2021. máj. 1. 19:06
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Nőként hatalmas választék áll majd rendelkezésedre.
2021. máj. 1. 19:07
 2/31 anonim válasza:

Hasonlóan vagyok mint te, mármint h tervezem kipróbálni bár félek miatta.. utána olvastam és talán vannak jobb társkeresők is, én majd a Bumble-t akarom még kipróbálni. Sok sikert

17/L

2021. máj. 1. 19:16
 3/31 A kérdező kommentje:

Köszönön a válaszokat.


#2 Azt nem is ismertem, azt mindenképp megnézem majd :o Köszönöm, hogy ajánlottad. Igen, én is félek kicsit, mert elég sok rosszatt hallottam ezekről, de úgy vagyok vele, a legrosszabb ami lehet, hogy törlöm magam :D

2021. máj. 1. 19:23
 4/31 anonim válasza:
Az hogy 17 évesen nem volt még kapcsolatod szerintem nem a világvége. Társkeresőzni meg tinderezni inkább azok szoktak akiknek sehogy sem jön össze semmi. 17 évesen nem feltétlenül társkereső oldalakban kéne gondolkodni.
2021. máj. 1. 19:23
 5/31 A kérdező kommentje:
#4-gyes! Köszönöm a válaszod. Hát igazából azért döntöttem emelett, mert buklizós nem vagyok, és az ismerősi körben is mindenki megtalálta a párját. Szóval egyelőre itt próbálkozom.
2021. máj. 1. 19:28
 6/31 anonim válasza:
4-es vagyok: én ugyan nem próbáltam még a tindert de csomó mindenkitől azt hallottam hogy ott csak futó kapcsolatokra játszik a többség.
2021. máj. 1. 19:35
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is hallottam, sőt ahogy olvastam a Tinder pl. eredetileg emiatt is készült. Hát még átgondolom, aztán lesz ahogy lesz :D
2021. máj. 1. 19:51
 8/31 anonim válasza:

Szia próbáld meg nyugodtan, veszíteni nem fogsz vele, neked lányként könnyű dolgod lesz rajta. Én évekig használtam, de nekem nem vált be.


A bumble amit a kettes írt, azt is megpróbálhatod, de ott én úgy tapasztaltam, hogy több a külföldi, és viszonylag kevés a magyar, én nagyjából egy félóra alatt átpörgetem a magyar lányokat 18-22 ig, és ott a lányoknak kell előszőr írniuk, és nem a fiúknak, így van kitalálva a rendszer.


Ezen kívül van még a badoo, ott magaság, súly, alapján is tudsz keresni, de szerintem elsőnek a Tindert próbáld ki,


#4 Részben igazad van, de jelenleg csak így lehet ismerkedni.


#6 nem mindenki, lányok között szinte alig találni olyat aki csak futó kapcsolatot keress, fiúkat meg nem tudom. De én találkoztam Tinderen hivatásos lánya.


Szóval kérdező próbáld ki, ha kapcsolatot nem találsz, legalább szerzel tapasztalatot.

2021. máj. 1. 19:56
 9/31 anonim válasza:
Biztos vannak, akik komoly kapcsolatot keresnek, egyik barátom is ott ismerkedett meg a mostani párjával. Annyi, hogy ha el akarod kerülni ezeket az alkalmira hajtó legényeket, még a beszélgetés elején próbáld tisztázni mindenkivel, hogy ki mit akar, és ha valamelyik srác azt írja, h alkalmit, vagy ha azt mondja, hogy nem tudja, és elkezd terelni meg nem egyértelmű választ adni, azokat hagyd ott mindjárt a legelején, és ennyi.
2021. máj. 1. 19:57
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a választ. :D


Mindenképp meg fogom próbálni mindkettőt, max törlöm.

2021. máj. 1. 20:03
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!