Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdjek el vele ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el vele ismerkedni, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy osztálytársam, aki valamivel szimpibb a többinél. Külsőre nagyon tetszik, de még nem ismerem őt annyira, viszont meg szeretném.

Tavaly lettünk osztálytársak, de mivel az év nagy része online volt annyira nem ismerkedtünk meg. Év végén amikor visszamentünk picit próbálkoztam, de nem tudtam vele túl sokat beszélni. Elhívtam egy randira is, hátha úgy könnyebben menne. A randi elég fura lett, igazából nem is nevezném annak, végül nem csak ketten mentünk. Aztán megkérdeztem meg e ismételnénk kettesben, azt mondta, hogy lehet. De amikor próbáltam dátumba megegyezni nem negyon jött össze.

A probléma szerintem az, hogy nem dumáltunk még eleget, de ezen lehet változtatni, és szeptemberben próbálkozni is fogok.

A kérdésem az lenne, hogy ti a helyemben hogyan mennétek oda? Milyen témákat kellene felhozni, meg hogyan, hogy ne legyen fura. Igazából csak annyit szeretnék, hogy elinduljon a beszélgetés, onnantól már megoldom. Főleg azzal van gondom, hogy hogyan szólítsam meg, hogy ne legyek furi. Előre is köszi, 16/f. (Nem muszáj, de örülnék ha a válasz mellé írnátok nemet, esetleg kort)



2021. aug. 7. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Okos? Akkor esetleg segítséget kérhetnél tőle. Pl ha nem érted a matekot, vagy úgy teszel mintha nem értenéd akkor őt kérd meg.

16f

2021. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk gyerek koráról, hobbijáról, családjáról és ha vannak állatai azokról.

18/L

2021. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem azzal van a probléma, hogy milyen témákról… Csak hogy hogyan kezdjek neki.

Mert ha odamegyek úgy, hogy: mesélj a gyerekkorodról, az úgy elég fura lehet.

Amúgy persze okos lány, de konkrétan a legokosabb srác a haverom, tehát fura lenne ha őt kérdezném a tantárygakról :D.

2021. aug. 7. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És az, hogy többen lettek a randevún, véletlen vagy szándékos szervezés? Nekem egyébként úgy fest, ha ismerkedni szeretne veled, lecsaphatott volna az újabb randi lehetőségre.
2021. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő nem akar ismerkedni...
2021. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!