Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miket lehet ilyenkor meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket lehet ilyenkor meg tapasztalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kerdesem most az hogy mi a jele annak, ha valaki szerelmes, ha meg nem jottek ossze de szereti, es tenyleg igazan szerelmes, tehát h ilyenkor miket lehet meg tapasztalni? A valaszokat elore is koszonom!
2021. aug. 14. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden és mindenki másképp reagálja le, emberfüggő. Pl mindig rá gondolsz, őt látod magad előtt, fel vagy dobva
2021. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én eddig ezeket tapasztaltam..


Ha meghalottam a hangját, fura érzésem lett, gyorsabban dobogott a szívem, ha valaki róla bármit is mondott, mivel "róla" volt szó mosolyogtam, ha láttom félek ranézni, de örülok ha legalabb a hangját hallom , vagy azert picikét is de láttom.. mivel most nem tudom, hogy tenyleg szerelmes vagyok e, vagy csak fell lángolas, de így azert kíváncsi vagyok..

2021. aug. 14. 23:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Igeen, mostanabban mindenen nevetek.. altalaban full hisztiiss bunkó szoktam lenni... most meg amin ezelőtt 1 hónapja fen akadtam, azon pl tegnap nevettem elvoltam.. sokatt gondolok rá..
2021. aug. 14. 23:59
 4/8 A kérdező kommentje:
De igaz! Természetesen embertől függö
2021. aug. 14. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na amiket írtál erről beszéltem, idővel kiderül hogy csak fellángolás e vagy szerelem
2021. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!😊
2021. aug. 15. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen 🙂
2021. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a szerelem "előszava". Kérdés, hogy elérhető-e vagy sem, tud-e róla az ideál, vagy sem (azaz plátói).

Jó érzés.

2021. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!