Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után aludtatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után aludtatok a párotoknál? Illetve mikor volt az első szex? 18 évesen érdekelne, amikor már egyik sem szűz.

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Mert mindenki el tudja dönteni hogy mikor szexel a másikkal. Nem hiszem h ezt meg kéne bárkinek is magyarázni. Én alapjáraton nem szexelek első,de még második randin sem. Ha ezt nem tudja valaki megérteni nem az én problémám.

6-os voltam

2021. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Senior Séf ***** válasza:
82%
Ne a naptárt nézd, kérdező. Ha a pasi annyira el tudja venni az eszedet, hogy semmi kérdés nem marad, csak a sürgető vágy, na akkor van ideje a szexnek. Ha erre nem képes, akkor vagy van még mit tanulnia, vagy nem illetek össze, és akkor meg teljesen felesleges gatyázás az ottalváson tipródni.
2021. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
7. vagyok. Egyrészt mindenki el tudja dönteni mikor akar lefeküdni és mennyit akar várni, szerintem fontos hogy ne feltétlen a kipipálásra menjünk és kvázi még mindig egy majdnem idegennel feküdjünk le (azért pl egy 3. randi utáni összejövésnél még mindig nem ismeri az ember annyira a másikat szerintem). Másrészt nekem pl csomó barátnőm járt úgy, hogy lefeküdtek kb azonnal a palival, aki aztán soha nem kereste őket, én ezt is el akartam kerülni.
2021. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

Maximálisan egyetértek a 7-esel.

11/6os voltam

2021. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igazából nyár eleje óta találkozgatunk, elég sok randi volt már, de csak pár hete volt az első csók. És felmerült az együttalvás kérdése, és én ehhez képest találom korainak, félek, hogy csak azt akarja. Nem erőszakoskodik, rámbízza.

Csak az előző kapcsolatomban fél év után volt szex, és ezért vacilálok.

2021. aug. 25. 08:18
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Hat ha mar nyar eleje ota talalkozgattok es nem reg volt az elso csok akkor valoszinu nem arra hajt hogy megfektessen. Viszont a csokhoz viszonyitva tenyleg "sietos". De ha mar mindkettotoknek meg volt az elso akkor szerintem bem kell sokat varni vele ha van vonzalom. Az egyuttalvas se feltetlenul azt takarja hogy megakar fektetni. Vannak olyanok hogy sokkal kesobb szexelnek de elotte mar aludtak egyutt.
2021. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Körömcsiga ***** válasza:
100%
Nyugodt lehetsz, ha már 1-2 hónapja veled van, akkor nem csak a szexre hajt :)
2021. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
66%

Én lehet hogy le leszek szavazva amit írok, de

Az én barátommal 10 hónap járás után volt az első szex

Már 2 éve járunk

De még mindig nem aludtunk együtt

Max így hogy itt aludt a barátom de másik szobába

Szüleim nem engedik a vallásunk miatt

2021. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
76%

Előző vagyok 17 évesek voltunk ekkor

Lassanként leszünk 19 évesek

2021. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Egy hét együtt járás után, nagyon szerelmesen, 18 éves kor előtt egy hónappal. F.
2021. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!