Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írhatnék rá? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írhatnék rá? Csak látásból ismerem.

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, akit az iskolánkból csak látásból ismerek. Egyszer ráírtam, mert valamit megkérdeztem tőle a sulival kapcsolatban, azóta nem beszéltünk. De már több éve nagyon tetszik. Szerintetek hogyan lenne érdemes ráírnom? Sajnos eléggé félénk típus.
2021. aug. 23. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele!Én 9 éve múlt, hogy együtt vagyok a párommal. Annó először egy cseppet sem romantikus helyen, egy piacon találkoztunk, úgy hoztak bennünk össze. Semleges témákról kell beszélgetni, meg egymásról pont annyit, amennyit első alkalommal egy vadidegennek is elmondanál, ha a helyzet úgy kívánná. Aztán ha van szimpátia, akkor lehet elérhetőséget cserélni (mi annó nem is telefonszámot cseréltünk rögtön, hanem az első randin csak e-mail címet), aztán hamarosan már telefonszámot is.


Nem kell (és szerintem nem is szabad) rögtön ágyba menni, az viszont hamar ki tud derülni, hogy kölcsönösen szimpatikusak vagytok-e egymásnak. Ha igen, akkor el kell kezdeni randizni, és ha ott is megvan a szimpátia, akkor a többi már úgyis megy magától, ha pedig nem, akkor meg legalább elkönyvelhetitek magatokban külön-külön (te is, meg ő is), hogy ti megpróbáltátok, csak nem jött össze.

2021. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!