Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor voltatok először FÜLIG...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltatok először FÜLIG szerelmesek? Hogyan szerettetek bele a kiszemeltetekbe, mi fogott meg benne? Kölcsönös volt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
16 évesen egy 21 éves srácba. Minden tetszett rajta, ha az illatát megéreztem már exzázisba estem tőle 😅 viszonzott volt. A szüleim nagyon ki voltak rám akadva. 🤭 Magas, hosszú hajú szakállas volt, a haját mindig felfogva hordta ilyen kis konty szerűségbe, hat apám teljesen ki volt 😂
2021. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen, egy suliba jártunk, nem is tudom igazán, hogy mi fogott meg benne, talán az, hogy kedves volt, figyelmes, határozott és merész, nem mellesleg romantikus is volt. A lényeg, hogy eléggé sikerült elcsavarnia a fejem... 2 évig voltunk együtt, ez alatt azt hittem, hogy kölcsönös a vonzalom, majd úgy szakított, hogy idézem "sose szerettelek, jó volt veled a szex meg az ajándékok, de én beleszerettem valakibe" (telefont is kapott a családomtól, cipőt,"szegényes" családból jött vagyis inkább úgy mondom, hogy az anyja saját magára költötte a pénzt). Ez akkora fájdalom, csalódás volt a számomra, hogy eltelt azóta 4,5 év és ezalatt az idő alatt egyáltalán nem volt kapcsolatom. Majd egyszer talán. 🤷
2021. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

14 évesen szerettem bele teljesen egy velem egyidős lányba. Mint később kiderült, ő volt a sulijában a legmenőbb, legszexibb, legkapósabb csaj, egy igazi bombázó, nem is viszonozta egyáltalán 😭😭😭

Azóta sem szerettem senkit annyira, mint őt, nem is volt még kapcsolatom. De még mindig szeretem. 16/f

2021. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
7.osztályban egy Dani nevű srácba. Ő akkor jött át másik suliból. Igazából nem tudom, mi fogott meg benne. Alacsonyabb is volt nálam, nem volt kedves, semmi. Aztán 8.-ban jött a ballagás, azóta sem láttam. Múltkor kiváncsiságból rákerestem facebookon 😃 hát nem lett egy helyes pasi 😃
2021. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,miért pont az enyém lett lepontozva, de egészségetekre 😃
2021. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nem tudom, én sem értettem, de nyomtam rá neked egy zöldet :) 1es vagyok.
2021. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Köszi :)
2021. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit 🤗
2021. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!