Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 17 éves lánynak tetszene,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lánynak tetszene, ha gitáron eljátszanék neki egy számot?

Figyelt kérdés
Szeretik ezt még manapság a lányok? Az egyik évfolyamtársamról van szó.

2021. szept. 6. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Tetszene neki.
Nem tetszene neki.
48 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
A szám meg szerintem ez lenne, szerintem illene hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=1NF2Y5gmtf0
2021. szept. 6. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Engem levenne a lábamról az a fiú, aki ezt megtenné értem.

De nem minden lány egyforma, vannak akik nem tudják értékelni az apró gesztusokat.


17/L

2021. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: végighallgattad a szöveget? XD
2021. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örökre megutálna, még a köszönésed sem fogadná, ha neki ez az "útálatos" kategóriába tartozik.
2021. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 : nem vettem észre a linket, köszönöm, hogy szóltál. 😂

Akkor az előbbi mondandóm, miszerint levenne a lábamról érvénytelen. 😂

2021. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lány ismerősöm teljesen odavan érte, mikor gitározok neki. Ő nagyon kedveli ezt, de minden csaj más.

Az biztos, hogy a fent belinkelt dallal egy életre elijesztenéd magad mellől. Azt javaslom, hogy valami tényleg szépet játsz neki. Én abszolút a metálra építettem fel a gitárjátékomat, de a lány kedvéért megtanultam Ákostól az Elhiszem című dalt, és nagyon tetszett neki, hiszen a személyes kedvence. Majdnem sírt a végére.

Egy jó dalválasztással csodákat érhetsz el. A Kovbojokkal viszont esélyed sincs a csajnál!:)

2021. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos ötlet, és 100% levenné a lábáról, de ha tényleg elakarod érni a tetszsését, azt ajánlanom válassz egy másik számot, mert az amit belinkeltél inkább nevetésre fog neki okot adni, és nem fogja túl komolyan venni, haha. Én is már lassan 1 éve arra várok, hogy a barátom eljátsszon nekem egy szép számot, de eddig még csak a Ph intrót játszottal el (tudom nagyon romantikus 🥲 )..Szóval igen, minden lány valahol erről álmodozik, és biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog neki, ha egy normális dalt játszol el.
2021. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezen fog múlni!
2021. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Az is, meg ha utána megcsókolod.
2021. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!