Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szereles vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szereles vagyok egy 17 éves fiúba. Mit kéne csinálnom?? 16L

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta tetszik nekem, mióta járok szórakozni mégjobban. Nem tudok ránézni úgy hogy ne mosolyogjam el magam. Nagyon aranyos fiú, nem tipikus nőcsábász, 1 lánnyal láttam eddig smárolni csak, de tudom sokan oda vannak érte, elég populáris, az összes menő lányt és fiút ismeri , mégsem nagy az arca, és nem beképzelt .Élőben esélytelen hogy kezdeményezzek nála, a barátaival van egyfolytában, ha egyedül lenne, talán össze tudnám szedni a bátorságom egy sziára. Szerintem azt sem tudja ki vagyok. Nekem semmi tapasztalatom nincs a fiúk terén neki meg az exe az egy amatőr instagram modell gyakorlatilag. De valahogy ugy érzem van ő olyan normális hogy szóbaálljon átlagos lányokkal is mint én, ennek ellenére mégsem merek semmit tenni Hogy közelítsek szerintetek? Messengeren írjak rá? De mit? Csomó lány ír rá szerintem , egyedinek kéne lennem valahogy....

2021. júl. 20. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mai vilagban azzal lennel a legegyedibb hogyha nem interneten, hanem valosagban kezdemenyeznel nala, ha felsz masok elott beszelgetni vele akkor csak szolj neki hogy szeretnel mondani valamit, es vonuljatok arrebb egy kicsit. Sok sikert :D
2021. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

"az exe az egy amatőr instagram modell gyakorlatilag"


Az instán pózolgatásnak semmi köze a modellkedéshez. :D Ráadásul már azt sem jelenti mint a sima modellkedés, azaz hogy jól néz ki, mindenki tud magára tenni ezer filtert és agyatlanul csücsöríteni. A legtöbb ilyen azt hiszi ő a 10/10-es különlegesség, közben pont hogy teljesen átlag, akár az alatti minden tekintetben (egyben egy droid, akinek nincs saját személyisége).


Élőben lenne érdemes közelíteni felé. Ha állandóan másokkal van, szólhatsz neki hogy lenne-e ideje négyszemközt beszélni, akkor pedig megbeszélsz vele egy találkát.


Ha a net marad csak, akkor ott tudod megkérdezni, hisz mást nem tudsz csinálni. A srácok nem úgy működnek mint a lányok, nem kell szórakoztatni őket és egyedi üzeneteket küldeni, amiben azt kamuzod hogy a világ legérdekesebb embere vagy, mert minden napod egy hatalmas kaland. Senkinek nem ilyen az élete, még annak se aki milliárdos.


Írd meg neki honnan ismerhet, hol szoktátok látni egymást, hol találkoztatok már, stb., madj megkérdezheted emlékszik-e rád. Várd meg egyáltalán reagál-e erre, lehet már itt annyi lesz. Ha igen, mondhatod utána hogy mindig elmentek egymás mellett, gondoltad megkérdezed van-e kedve találkozni, pl. valahova beülni? Aztán majd valami lesz, az már nem csak rajtad múlik.


Azzal éred el a legtöbbet, ha nem játszodozol feleslegesen, nem húzod az idejét, nem beszélsz neki kódokban. Ha szimpatikus vagy neki és akar ismerkedni (ha csak barátilag is), találkozni fogtok és az idő eldönti mi lesz belőle.

2021. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Szia! Szerintem röviden és tömören írd meg neki, hogy szia! Nagyon régóta tetszel, lehet, hogy nem is tudod, hogy ki vagyok, de nekem bejössz! Kedvesnek és normálisnak tűnsz! Egyszer élünk, tehát ezert írtam.


Költöttem neked egy szöveget, hátha megpróbálkozol! Sok sikert😘 majd írj, hogy végül mire jutottál

2021. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Mármint "közszereplő" így hívják instán a k..ákat.


Na de amúgy tudom könnyebb leírni mint megcsinálni,de nyugodtan oda mehetsz hozzá és elmondhatod hogy mit akarsz,nem fogsz bele halni...ha meg nem megy akkor hagyd a p.-.ba majd jön más.

2021. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lerántani a bokorba
2021. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!