Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy szép lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szép lánnyal aki nem szorul arra, hogy távkapcsolatban éljen és extrovertált meglehet oldani azt, hogy 1-1,5 óra tömegközlekedés mellett adjon esélyt nekem ha közlöm vele, hogy feljárnék hozzá napi szinten?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tőlem kb 80 km-re lakik ahhoz a nagyvároshoz közel ahol laktam 8 éves koromig. És ő szerintem tudja magáról, hogy milyen szép. Azonban nagyon normálisnak is tűnik. Már többszőr beszéltem vele élőben is. Instán meg beszélek vele szinte napi szinten. Csak attól félek, hogy van annyira beképzelt, hogy a köztünk lévő távolság miatt elutasítson. Ha eljutok odáig, hogy ezt elmagyarázzam neki úgy ahogyan írom akkor sem biztos, hogy elhiszi vagy úgy fogja fel. Vagy esetleg nem érdekli. A napi szinten bejárást azt úgy értem, hogy esti gimibe járok. Kedd, csütörtök esetleg nehezebben menne mivel akkor vagyok bent. De a többi nap az jó lenne. Hétköznap is maximum ha ő iskolában is lenne pl 2-3ig feltudnék utazni hozzá. Az este 8 vagy 10-es vonattal pedig haza tudnék jönni.

19/F, 16/L



2021. szept. 6. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha attól félsz hogy beképzelt, akkor nem a távolság miatt lesz az, hanem mert szerinte nem vagy elég jó szint hozzá. Fiatal még.


Amúgy is ha ezt így magyarázni kéne neki, az már rég rossz, hisz nem akar valójában semmit tőled. Egyébként sem lenne túl egészséges, hogy te mindent beleadsz a kapcsolatba, minden időd feladod, ő meg semmit nem tenne érte.

2021. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hagynám neki, hogy teljesen át vegye az irányítást. A napi szinten feljárást úgy értettem, hogy amikor lenne kedvünk találkozni. Mivel én is olyan vagyok aki szeret minél többet lenne azzal akit szeret. De nem ugranék neki mindig első szóra. Egyébként ő az a lány akinek van kb 2k követője instán de elvileg, annak kb a háromnegyedét ismeri. Mivel nagyváros közelében él. Elvileg minden nap kap 20-25 üzenetet idegenektől. De az általában ilyen szia mizu meg hasonlók. Na meg próbálkoztak is élőben is már nála. Helyi fiúk is, azonban ő nekem azt mondta, hogy jobb vagyok náluk. Mert engem normálisabbnak tart. Bár van mellettem egy másik fiú is aki ott lakik ahol ő. És azt mondja vele is elég jól el vannak. Bár elvileg volt amikor az a srác kicsit túlzottan is lexarta. Szerintetek lehet esélye annak, hogy engem válasszon?
2021. szept. 6. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet esélyed nála. De, ha ezt magyarázni kell neki és CSAK te utaznál, az nem tesz jót egy kapcsolatnak, ha az egyik fél add bele mindent a másik meg szinte semmit. Esetleg, úgy hogy ha hétvégén ő menne hozzád, úgy lenne korrekt. Nagyon fiatal, de meglehet próbálni
2021. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Igen ez lenbe a korrekt pláne egy idő eltelte után. Azonban a fiúké az első lépés tehát az első randik folyamán nekem kéne megtisztelnem őt azzal, hogy pl elmegyek hozzá!
2021. szept. 6. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, hogy mi köze van annak a beképzeltséghez, hogy valaki nem akar távkapcsolatot. Én mindig is amondó voltam, hogy számomra egy távkapcsolat nem elég kielegítő, és nem azért mert nem tudom levakarni magamról a férfiakat.
2021. dec. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!