Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre esély vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre esély vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Pár hete, hétfőn, olyan 19:00-19:30 között utaztam a 4-es metrón és velem szemben egy kb. velem egyidős, 17-18 lány ült. Nagyon szimpatikus volt, tetszett rajta minden, az öltözködése stílusa, az arca, a mosolya. Majdnem a szerelvény végén ültünk, szóval nagyon más nem volt ott rajtunk kívül. Mindketten zenét hallgattunk, de rengetegszer egymásranéztünk és többször is elmosolyodtunk mindketten. Aztán Kelenföldön leszálltunk mindketten, csak ő az Őrmező irányába ment a buszokhoz, én meg nem. Tudom jó nagy idióta vagyok, hogy itt panaszkodok gyakorin, ahelyett, hogy akkor odamentem volna hozzá, de valamiért nem tudtam, nem volt elég önbizalmam akkor.

Valószínűleg Érden, Büdaörsön vagy Törökbálinton lakhat, mert a legtöbb busz arrafelé megy.

Szerintetek valahogy találkozhatok vele megint? Vagy adjam fel teljesen?



2019. dec. 1. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj meg ugyanabban az időben utazni, hátha sikerül össze futni vele újra.
2019. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy ez jó ötlet. Persze csak akkor, ha minden hétfőn ugyanilyenkor megy valahonnan haza és nem csak egyszeri alkalom volt.
2019. dec. 1. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sors így úgy akarja, össze fog még hozni titeket. :)

Ahogy az 1. válaszoló is írta, próbálj meg ugyanabban az időpontban utazni, mint amikor találkoztál vele. És ha megint meglátod, ne tétlenkedj, menj oda hozzá!

2019. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még mindig bánom, hogy nem cselekedtem. Inkább hagytam magam lebeszélni, pedig semmit se vesztettem volna.
2019. dec. 5. 02:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van úgy szabadidőd, szerintem ha kelenföldön abba a buszmegállóba ahova a csajszi ment leülsz és nézelődsz, esélyes hogy újra látod. Sok sikert kívánok!:)
2019. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!