Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, voltatok már úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már úgy, hogy nagyon tetszett nektek egy fiú, ti is tetszettetek neki, de aztán kiderült, hogy barátnője van? Na és ti fiúk? L

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem hasonló sztori. Oda meg vissza voltam egy srácért, ő is szeretett. Találkozgattunk már egy ideje, de amikor ez történt, épp nyaraltam, ezért üzenetben vallott szerelmet.

Majd pár nap múlva egyszercsak kapok egy olyan üzenetet, hogy "Képzeld XY, összejöttem egy csajjal". Én meg így nem értettem hogy most mi van xD 14 éves voltam, alig bírtam felfogni a dolgot. Akkor még beszélgettünk egy darabig, aztán nem írtunk egymásnak, és nem is találkoztunk.

Mai napig nem értem hogy ezt hogy gondolta :D 19/L

2021. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!