Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány a suliból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliból, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Nehéz megközelíteni, mert sosincs egyedül és az egész társasághoz meg fura lenne odamenni, ha meg ráírnék csak így facebookon az meg olyan gáz szerintem. Nem is tudom igazán mit kéne neki mondani, egyáltalán nem ismerem

2021. szept. 11. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék oda hozzá ilyen feltételek alatt.

Valahogy úgy kéne rendezni az egészet mintha véletlenül keverednél oda hozzá, vagy várni a megfelelő alkalomra amikor egyedül van mégis (ez a szarabb megoldás)


Játszd el hogy valamit nem tudsz hol van vagy valami, és pont essen utadba ő "tudsz nekem segíteni" stb aztán utána elmondhatod neki hogy amúgy k.. ára nem ezért hívtad félre.

2021. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Szia, nem tudod hol van az x terem?" Ha az első perctől kezdve szimpatikus vagy neki, később sem fog elfeledni, hidd el!:)
2021. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért szimpatikus? Csak van valami oka! Például tetszik a bandás polója? Láttad kijönni a könyvtárból egy rakás könyvvel, mikor te is olvasós vagy? Hallottad, hogy olyasmit mondott, amit te is szeretsz?

Ha vannak ilyen közös pontotok, meg is van az érv, amivel oda mehetsz hozzá! :)

pl.: Szia! Láttam, hogy múltkor xy pólót hordtál! Nem is tudtam, hogy más is szereti ebbena a suliban őket... Van kedved beszélgetni?


Valami ilyesmi. Az emberek szeretnek olyasmiről dumálni, amit szeretnek, főleg, ha egy másik személy is pont ugyan azért a dologért rajong ;) Sok sikert!

2021. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!