Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Tetszik egy fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Tetszik egy fiú a gimiben, de nekem nagyon fiús a stílusom, rövid haj, fiús ruhák, és zavartak már ki lány mosdóból is, mert azt hitték, hogy a másik nemet képviselem (de igazából nem esett rosszul :D Szeretek így kinézni).?

Figyelt kérdés

Szóval én imádom így magam, azt tisztázzuk hogy semmit sem fogok magamon megváltoztatni.


Van ez a srác, évfolyamtársam, de a nevemet sem tudja, szerintem azt sem, hogy fiú vagyok-e vagy lány. De egyszer beszélgettem vele (a hangom vékonyabb a fiúkénál) és sokszor néztünk egymás szemébe, és sokat nevettünk, tudom hogy ez nem jelent semmit. De mostanában mindig lepacsizunk, ha elmegyünk egymás mellett, szerintem haverjának tekint. Egyéb tanács, hogy összejöjjek vele?


16/L



2021. szept. 12. 19:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és még sosem voltam oda senkiért így, sosem volt kapcsolatom, béna vagyok még ebben :D
2021. szept. 12. 19:42
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is ismerkedj meg vele sokkal jobban,meg kérdezges tőle valamit,aztán lesz ami lesz. :D


De írd meg hogy mi történt mert kíváncsi vagyok erre. :D

2021. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szexi is tud lenni ha valaki fiús ruhákba járkál (de nem tudom hogyan nézel ki élőben),szóval nem tudom mit is írjak :D


Ha már haverok vagytok onnantól bármi lehet.

2021. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Huu gyorsak voltatok :D Köszönöm a válaszokat
2021. szept. 12. 19:56
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem picit fura, hogy minden nap összepacsiztok és már beszélgettél is vele egyszer, de mégcsak azt se tudja, hogy fiú vagy-e vagy lány😅 De amúgy tényleg ezt tudod csak tenni, közeledj felé, küldj neki jeleket, a többi pedig majd adja magát:)
2021. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Jkg341 ***** válasza:
100%

Az én tanácsom a fokozatos ismerkedés

1. Tudja meg, hogy ki vagy

2. Szeressen veled beszélgetni.

3. Nézd, hogy mennyire mutatja a jeleket (ha nem csinálja, itt fejezd be)

4. Viszonozd őket te is

5. Talizgassatok

6. Kiss:)

2021. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondom biztosra, hogy nem tudja, lehet hogy látja rajtam hogy lány vagyok. Az emberek többsége mondjuk nem tudja (aki nem ismer). Egymás nevét nem tudjuk, de majd holnap elmondom neki az enyémet. Hát igen, tényleg fura lenne ha nem tudná vagy rosszul tudná a nememet,de én mondom nincs kizárva, hiszen nem vagyunk olyan viszonyban hogy minden nap leülünk beszélgetni, csak a szemkontaktus van meg és a pacsi:D Lehet hogy nem volt pofája megkérdezni, bár ha nagyon érdekelné a nevemet kéne csak megkérdeznie és tadam. Fura :/
2021. szept. 12. 22:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem meri megkérdezni, mert így, hogy már egy ideje ismeritek egymást és mindig lepacsiztok fura lenne előállni egy olyannal, hogy "amúgy mi is a neved?" :D

Próbáld meg úgy hangosan mondani előtte a neved, hogy kiderüljön számára is. És persze menj oda hozzá beszélgetni:)

2021. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat :D És tökre igazad van 9-es. Pedig nem lenne gáz mert tényleg "távol" vagyunk egymástól, eddig csak egyszer beszélgettünk,és ha belegondolok nem is olyan fura a helyzet hogy nem tudja a nevem (vagy a nemem) mert hát miért is tudná szegény? :O
2021. szept. 12. 22:35
 10/21 anonim válasza:
100%
Jajj istenem hogy ez milyen édes. Nagyon szurkolok neked. Azt nem tudom hogyan vezet odáig a dolog hogy randizgassatok , nekem valahogy ez mindig ösztönből jött de ha érzed majd hogy itt az idő hogy bevalld neki mit érzel légy bátor ! Ne félj a visszautasítástól. Csak tedd meg mert bánnád ha nem tennéd. Hajrá ❤️
2021. szept. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!