Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszene egy ilyen fiú? Vékony de van rajta izom kék szem barna viszonylag rövid haj kicsit szeplős

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon.😍 16/L.
2019. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire rövid haj?
2019. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudja ebből bárki is?

El sem tudom mondani hány kék szemű barna hajú fiú van a világon.Még ha van is valakinek ideálja,és az elméletben pont illik a leírásra,nem fog az összes veled megegyező külső tulajdonságú megtetszeni senkinek.Ez egy nagyon buta kérdés,nem értem miért tetted fel.Persze mindenki azt kérdez amit akar,csak miért várod,hogy tizenéves lányok írkálják neked,hogy tetszenél nekik?!Szerintem máshonnan kéne önbizalmat szereznéd,ha emiatt van.

2019. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha magas is akkor igen.

16L

2019. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez attól függ, mennyire szimetrikus az arca, tetszik, ha valakinek nagy szemei vannak. De nálam inkább számít a fiú stílusa, mint a kinézete. (Mármint a beszédstílusa.) Ha ezek megvannak összejönnék egy kékszeművel, úgy, hogy a barnaszemüek jobban tetszenek
2019. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vessző használata luxus?
2021. dec. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!