Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele estem az osztálytársamba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele estem az osztálytársamba aki csak barátként tekint rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályba akivel jó barátok vagyunk. A baj csak az hogy én szerelmes lettem belé. Féltékeny vagyok ha más fiúkkal megy el beszélgetni kettesben. Elmondani biztos nem fogom neki, a barátságunkat nem akarom ezzel tönkre tenni. Azt is tudom róla, hogy nem jön össze osztálytárssal. Mit tegyek? Más lányokkal nem is tudok ismerkedni pont ezért.


16f



2021. szept. 13. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, várd meg amíg elmúlik.
2021. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Hogy nem mondod el, azt jól teszed, de maradj vele ugyanúgy barátságban, mint eddig, és lehet, hogy ez válik majd a javadra, és még meg is gondolhatja magát. Persze az is igaz, hogy 16 évesen manapság ritkán szoktak tartós kapcsolatok születni, de nem lehetetlen, szóval fel a fejjel, mindenesetre semmiképp se görcsölj rá!
2021. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig van remény, ne add fel ilyen könnyen ! Ha jó barátok vagytok, akkor menjetek el valahová kettesben, tölts vele minél több időt, és úgy majd lehet közelebb kerültök egymáshoz (persze az is meglehet, hogy nem, de legalább elmodnatod, hogy megpróbáltad, végülis csak egyszer él az ember).
2021. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
A barátságával mit nyersz? Ezt mérlegeld...egy nő barátságával szerintem nem sokat lehet kezdeni. Szóval én próbálkoznék közelebb kerülni, nem szenvedve nézni, hogy mit csinál... Ez nem is barátság.
2021. szept. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmondod vagy kínzod magad. De egyszer úgyis meg fogod unni, bármelyiket is választod. Ha elmondod és semmi nem lesz akkor a reménytelen szerelmet fogod megunni. Ha nem mondod el akkor meg azt fogod megunni, hogy csak szivatod magad.
2021. szept. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Házi nyulra nem lövünk, mert ha szakitotok nézhetitek egymast minden nap :/ tapasztalat! Keress aulin kívüli csajt kistöki
2021. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ess ki belőle.
2021. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugye nem te vagy az Á.?
2021. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!