Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátként tekint rám vagy ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként tekint rám vagy ő is többet lát ebben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit nagyjából egy éve ismerek és az utóbbi időben elkezdtem többet érezni iránta. Egy középiskolába jártunk de nem igazán ismertük egymást majd tavaly az élet úgy hozta, hogy együtt voltunk elsősegély vizsgán és ott elég jól el tudtunk beszélgetni aztán ennyi pár hónapig. Idén télen egyik haverom álltal ismét kapcsolaba kerültünk aztán ott is tök jól elvoltunk. Nyilván nem mint legjobb barátok de sok a közös téma és sose volt olyan, hogy nem tudtuk miről beszéljünk és akkor szia hanem mentünk tovább a dolgukra azért értek véget a beszélgetések. Néha egy héten többször is találkoztunk a baráti társaság miatt de volt, hogy hetekig nem. Néha ha csak ketten véletlen összefutottunk megálltunk dumálni szokásosan jó hangulatban. De abszolút barátként tekintettem rá egészen nyár végéig . Amikor sokszor találkoztunk bár volt, hogy egymásra irtunk de inkább csak véletlenszerűen. Nem feltétlen kettesben de volt olyan is többször. Aztán a továbbtanulás miatt nem nagyon de azért messzebb kerültünk egymástól mint eddig más városban vagyunk mindketten. Régen is küldünk egymásnak snapeket de az utóbbi időben volt, válaszoltunk is egymás képeire itt. Aztán volt hogy beszélgetés közepén mondjuk 15 óráig nem nézte meg amit írtam aztán válaszolt ugyanolyan stílusban mint előtte úgyhogy picit megharagudtam rá és nem is nagyon foglalkoztatott onnan. Aztán nemrég megint összefutottunk (most kocsival) de nem álltunk meg. És rögtön írt, hogy bocsi de sietett (mondjuk én is) itt is beszélgettünk picit aztán ennyi. Nemrég megint ő írt valamelyik képre egész hosszan beszélgettünk az eddigiekhez képest majd megint nem nézte meg amit írtam hosszabb ideig. Snapeket ugyanúgy küldjük de ennyi. Pedig ha beszélünk nem ezek a hogy vagy sablon szövegek vannak hanem látszik rajta hogy érdeklődik olyan emojikat rak amiket egy sima barátnak akivel volt hogy több mint egy hónapig nem beszélt nem tenne. Van hogy magáról is küld képet De aztán meg se nézi amit küldök.

Barátként tekint rám?

19F



2021. szept. 16. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan jelet nem küldött, amiből arra lehetne következtetni, hogy többet érez. (Amúgy ezt a "sokáig nem válaszol" dolgot szerintem beszéljétek át.)
2021. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%

Nem értem ebbe hogy látod bele azt, hogy talán ő többet érez. Vagyis semmi olyan jelet nem adott.

Plusz szerintem ha magáról küld snapen képet azt nem konkrétan neked küldi, hanem streakbe.

De nyilván ha nem vagy benne biztos, akkor kezdj el vele többet beszélni. Úgy úgy is ki fog derülni, hogy lehet e köztetek több is.

2021. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lát ebben semmit, sőt, még a barátok kérdésében is teljesen vakon vagy. Nem vagytok barátok, max. haverok és lehet még az is erős. Egy baráti társaságban lenni néha nem azt jelenti, hogy közel is vagytok egymáshoz.
2021. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ha órákig nem válaszol akkor nem érdekled különösebben :/ Sajnálom

Oké ha nem válaszol pár órát mert elfoglalt, de senki nem teszi félre napközben a telefonját 15 órán keresztül, pláne úgy ha esetleg várja valaki üzeneteid

2021. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Közeledj hozzá, de ne sértődj meg, ha nem nem akarja elfogadni.

A párkeresés már csak ilyen...

2021. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Lányként írom, hogy ha valakitől szeretnék valamit (normális körülmények között), annak max. 2 órán belül válaszolok.

Az, hogy kedves azt jelenti valószínűleg, hogy haverként jófejnek tart, de a jelekből olvasva nem többnek.

2021. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!