Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » ő most hogy tekint rám?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ő most hogy tekint rám? Barátként vagy esetleg többet kezdene el érezni irántam?

Figyelt kérdés

multhét pénteken az iskolámban volt egy halloween-i buli. és mivel én még ebben az iskolában 9.-es vagyok, így még nem ismerek olyan sok mindenkit. még az évfolyamomról sem. tehát az osztályomon kívül senkit nem ismertem. de van egy osztálytársam aki igen, és annak a haverjával én úgymond össze haverkodtam. az egész úgy kezdődött, hogy mivel ugyebár halloween-i buli volt, be kellett öltözni. és ő gyilkosnak öltözött be, és volt nála egy baba. azt a babát mindenki el akarta tőle kérni (köztük én is) de senkinek nem adta oda. egész este próbáltam volna elkérni de nem adta ide. ezen a bulin egyes termekben filmeket vetítettek, és én meg a barátnőim beültünk gy horrorra. ő és a haverjai is bent voltak. akkor ujra el kértem tőle a babát és akkor ide adta. miután vége lett a filmnek, elkezdtünk beszélgetni minden féléről.aztán mikor vége lett ennek az egész bulinak a végén megkérdezte hogy "azért egy ölelést kapok nem?" és akkor megölelt. másnap fbn bejelöltem mert gondoltam úgyse tudja leirni a nevem (elég bonyolult). és miután vissza jelölt rám is irt. beszélgettünk. hétfőn mikor ujra volt suli úgy köszönt hogy meg is ölelt. hétfőn is beszéltünk fbn. kedden és szerdán annyira ne találkoztunk mert elég nagy az iskola es fbn se beszéltünk. csütörtökön mikor egyszer elment mellettem megint megölelt de sietett is órára. aznap este ráirtam hogy haragszik e vagy valami de szerencsére azt irta hogy nem. utána még beszélgettünk egy darabig. péntek reggel ott voltunk barátnőimmel a suli aulájában egy kis csoportban és beszélgetünk. ő is ott volt a haverjaival az aulában. aztán egyszercsak fogta magát és odajött hozzánk (vagyis hozzám) és ott mindenki előtt megölelt. és monda hogy majd délután találkozunk a kosáron és várja. (akkor kezdtem el járni kosárra. de nem miatta. nem is tudtam hogy jár csak utólag.)de sajnos elmaradt a kosár. aznap délután meg beszéltünk egy keveset fbn és azóta semmi. ja és állítólag van barátnője.

szóval most nem tudom hogy mivan most miért csinálja ezt. velem még senki nem volt ilyen kedves mint ő..

kérlek segítsetek hogy ez most akkor mit is jelent..

(mind a ketten 15 évesek vagyunk)



2016. nov. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így a végén egy fél mondatban megejtetted, hogy azért van barátnője. :D

Ha van barátnője, akkor nem tök mindegy? Akkor úgyis tabu.

2016. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne maaar, ez olyan cukin indult, mint egy romanrikus tortenet :o

Es, h ilyen vege legyen...

A legegyszerubb, ha vele tisztazod. Rakerdezel nyiltan, h van-e baratnoje? Mert a pletykakra nem lehet adni. O tudja, ha jar vkivel es nem mas.

2016. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem nagyon szeretném még vele tudatni hogy ő nekem bejön. és félek hogy hogyha rá kérdeznék akkor leesne neki :/
2016. nov. 27. 18:37
 4/7 A kérdező kommentje:

és az mennyire lehetséges hogy már ennyi után elkezdtem érezni iránta?

mert mikor a kozelében vagyok elkezd gyorsabban verni a szivem és mintha azok a bizonyos lepkék ott lennének a gyomromban..

2016. nov. 27. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legtisztább hogyha beszélnél vele. Tisztázzátok le hogy, most akkor van-e neki baratnője és hogy ezt az egész mi volt, hogyan értelmezzed?
2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Friss húsként ne nagyon keveredj az ilyen fiúkkal, akiknek barátnője van.


Hacsak nem szeretnél egy r.b4nc címet magadnak a következő 4 évre, ebben az esetben teljes gőzzel előre.

2016. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, te melyik városban élsz? Semmi hátsó szándék. :D 21/F Am tényleg vele kell ezt tisztázni valahogy puhatolózz, vagy csak húzzad az agyát èn szeretem, ha egy lánnyal lehet incselkedni, ha belemegy nem vagy semleges számára :D
2016. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!