Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Múlt évben nagyon sokat javult a tanulmányi teljesítményem, én is felzárkóztam az osztály legjobbjaihoz. Van az osztályunkban egy nagyon elit tanuló srác, annyira nem lételeme a tanulás. Mióta engem is említenek a tanárok, a fiú elkezdett velem törődni. Csapatmunkákba elsőként választ, szünetben együtt eszünk, sokat beszélgetünk. Amikor beszóltak, akkor is megvédett. Mikor megnyertem egy versenyt akkor mondta hogy biztos volt benne hogy így lesz. Kaptam tőle verset is és azt is mondta hogy a szüleim helyében ő is büszke lenne rám.

2021. szept. 18. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Kedvel
35 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
A csajozás nem lételeme*, bocsi
2021. szept. 18. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Tetszel neki, de szerintem ha valaki csak ezután kezd érdeklődni a másik iránt, hogy az "megüti a szintet", eléggé felszínes.
2021. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy akkor kerültünk közelebb egymáshoz szakkör révén
2021. szept. 18. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első részéből nekem olyan érzésem van, hogy eddig nem nagyon tudott mással beszélni, aki értette az életét, gondolkodását, nem tudott mással megoldani feladatokat, minden neki marad. Most jöttél te, aki ezekkel azonosulni tud, segít a feladatokban. Tanárok is most már kettőtöket nyomnak, nem neki kell minden versenyen ott lennie. Szerintem ezért kezdett el veled beszélni, valahol ugyan azt élitek meg, így van közös téma. A szakkörökön pedig nem mindenki van az osztályból, a legtöbben azzal beszélnek, akiket ismernek, ezért lehetetett a közelebb kerülés. Hasonló helyzet, matek versenyeken volt hogy olyanokkal voltam, akivel előtte ha 3 szót beszéltem, ott senkivel nem volt semmi viszály, mindenki beszélt mindenkivel, mint akik régi barátok. Ilyen kényszer-helyzet szerű az egész, csak észrevehetetlenül.

Az utolsó mondataid alapján (pl vers) pedig lehet hogy valahol ez a lelki egyezés, sok találkozás neki sokkal többet jelentett, és megtetszettél neki.

2021. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, de beszélgess vele többet, hogy biztos lehess benne.:)
2021. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!