Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy nagyon friss kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon friss kapcsolatban vagyok. Tegnap smaroltunk meg minden én meg betettem a kezem a baratnom bugyijaba. Mondta hohy o meg nem szeretne. Természetesen azonnal abba hagytam bocsánatot kertem mondta hogy semmi baj és megolelt?

Figyelt kérdés
Viszont most buntudatom van. Jogosan?

2021. szept. 20. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Klérdező, azért vedd figyelembe, hogy egyik válaszoló sem áll 100%-on, tehát megoszlanak a vélemények. Szerintem elhamarkodtad.
2021. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen, jogos. Szerinted mit erzett a lany? Friss kapcsolat, te meg meg sem kerdezed. Mit varsz? Dicserjunk meg? Igen, ezt nem kellett volna, de remeljuk tanultal belole.
2021. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy leállított, az bizonyítja, hogy elhamarkodtad. De amit mondott, arra enged következtetni, hogy elnézte neked, mert kedvel téged. Legközelebb ha találkoztok, vegyél neki egy szál vörös rózsát, kis édességgel, és egy nagy öleléssel, puszival, csókkal( ahogy álltok, nem tudom) tedd boldoggá! :) És szerintem nincs semmi baj, nem kell, hogy bűntudatod legyen.
2021. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Annyit mondjuk tanulhatsz ebből, hogy fontos a fokozatosság. Én nem nyúlnék rögtön a lány bugyijába, hanem simogatnám az arcát, puszilgatnám a nyakát, lassan rátérnék a cickóira, esetleg a popsiját, simogatnám mindenhol és a puncijához csak akkor nyúlnék kézzel vagy még jobb szájjal, ha már nincs rajtunk ruha. A lányok nem úgy izgulnak fel, mint mi. Idő kell nekik és fokozatosság.
2021. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!