Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ha van régebb óta egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha van régebb óta egy kapcsolatotok akkor hogy érzitek, mi az ami még belefér más csávókkal, ami még természetes számotokra?

Figyelt kérdés
Lelkiismereti kérdés
2020. aug. 12. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fér bele.
2020. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Csávókkal sosem álltam le csak fiúkkal vagy férfiakkal. Természetes az ölelés, röhögés, puszilás.

Nem szoktam szájrapuszit, együtt aludni, szexelni és erotikus üzeneteket küldeni vagy jeleket adni.

2020. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szinte semmi a szükséges beszélgetésen kívül. :D

De nem is vágyok rá, szóval ezt nem úgy kell felfogni hogy korlátozás.

2020. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2/3 Milyen érzelmekkel teszed mindazt amiket írtál?


3/3 Te úgy gondolod mindenképp valamiféle vágy van amögött ha a beszélgetéseken kívül ölelgetések és puszilgatások is történnek? Esetleg "hiányzik" valami a párjából annak az embernek aki ezt teszi más férfiakkal?

2020. aug. 12. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

Nem feltétlen én azt írtam, hogy nem vágyok arra, hogy más pasikkal beszéljek, pusziljak, öleljek.

2020. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi érzelmi dologra. Beszélgetés, esetleg ölelés, de azt is szimplán barátilag
2020. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mikkel lehet magyarázni ha gyakori ez a dolog és nem régi barátokkal hanem pár felszínesen megismert férfiakkal történik?
2020. aug. 12. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azzal, hogy ellaposodott a kapcsolat.
2020. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vágysz az újdonságra. Ez egy jó kapcsolatban sokáig nem jön elő, vagy nem is nagyon. Vagy ha fiatal vagy, akkor sokat valtozol tizeneves korodtol huszas eveid elejeig nagyon. Nem csodalom, hogy hajt a lz ujdonsag, mivel te ia valtozol, mas ingerekre vagysz, hiaba szereted peldaul azt akivel vagy. Es az is lehet hogy o mas iranyba valtozik/nem valtozik.
2020. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!