Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat köztünk valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat köztünk valami?

Figyelt kérdés
Diákmelon véletlenül kapcsolatba kerültem egy nálam sokkal idősebb ugymond igazi nővel. Mint kiderült a közelükben lakik és azóta párszor megkért apróbb javításokra. Nagyon szimpatikus nő. Szerintetek lehet ebből több is?

2021. szept. 22. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettőtökön fog múlni.
2021. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy!!
2021. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Mekkora a korkülönbség?
2021. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan mennyi idős, 35 körül lehet. Férje külföldön dolgozik. Ha megkér valamire olyankor mindíg jól elbeszélgetünk, néha órákat.

Én 17 múltam.

Nem merek kezdeményezni, nincs tapasztalatom ilyen korú nőkkel, de nagyon vonzó :)

2021. szept. 22. 13:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nála, néha egy eltévedt érintés, simogatás. Hátha bejön.
2021. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezt nem merném megkockáztatni, nem akarom beégetni magam. Néha tesz vicces megjegyzéseket pl. Biztos üldözésnek vagyok kitéve a suliban a csajoktól :)

Volt már egy-két barátnőm, de nem tartom magam nagy nőcsábvásznak.

Amikor voltam nála, számomra szokatlanul lengén volt öltözve. Nem zavartatta magát, pedig többnyire az asztala alatt dolgoztam (számítógép takarítás, telepítés).

Többnyire elegáns de nagyon szexi ruhákat hord.

2021. szept. 22. 13:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezért kell úgy csinálni, hogy véletlennek tűnjön 😇
2021. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hogy lehet egy simogatást véletlenül csinálni? Volt már csajom a saját korosztályomból, valahogy mindíg éreztem mikor akar vagy mikor lehet megcsókolni. Ugye ott utána mar megbeszéltük vagy kitapasztaltuk mit lehet és mit nem.

Érett nővel kapcsolatban nincs semmi tapasztalatom es nem lenne jó ha én valamit félreértve olyat tennék amit ő nem szeretne.

S.O.S. Ma mennék hozzá valamit telepíteni a gépére.

2021. szept. 22. 15:32
 9/14 Senior Séf ***** válasza:
100%

"párszor megkért apróbb javításokra."

Nekem 16 éves koromban így született az első testi kapcsolatom egy 33 éves özveggyel.

2021. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy málé! Légy férfi és udvarolj! Mond, hogy milyen csini a szexis ruhája, szép a haja, formás a popsija, izgató a formás cicije. Adj egy puszit távozáskor, vigyél neki apró ajándékot (desszertet). Meglátod mi lesz a reakciója.
2021. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!