Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat köztünk valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat köztünk valami?

Figyelt kérdés
Diákmelon véletlenül kapcsolatba kerültem egy nálam sokkal idősebb ugymond igazi nővel. Mint kiderült a közelükben lakik és azóta párszor megkért apróbb javításokra. Nagyon szimpatikus nő. Szerintetek lehet ebből több is?

2021. szept. 22. 12:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam nála, de ketten voltak a keresztlányával. Meg volt fázva a kiscsaj és nem akarta a tesóját megfertőzni. Velemkoru lehetett és igy egy kicsit oldottabb voltam én is. Megjegyeztem hogy ebben a családban mindenki szépségkirálynőnek készül? Vigyorogtak mint a vadalma :) Akihez mentem a gépet javítani az megint isteni szexisen volt öltözve.

#9 Nekem egy álom válna valóra ha sikerülne valahogy elmélyíteni ezt a kapcsolatot.

A keresztlánya is cuki, de ez a nő csúcs.

Sajnos most hétvégén jön haza a férje, de jövő héten valami házimozi rendszert kéne összeraknom nála.

Most már szinte heti rendszerességel hív alkalmi munkákra, ez reménykedem hogy jelent valamit.

2021. szept. 23. 10:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Remélem hogy összejön 🤞
2021. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is csak reménykedem. Reálisan belegondolva egy középkorú, férjezett szexis nőnél nem sok esélye lehet egy 17 éves tininek, de hátha sikerül. Egyenlőre megcsinálok bármit amire megkér (nem ingyen kéri), aztán próbálok kedveseket mondani neki.


Ha kapnék még épkézláb ötleteket azt nagyon megköszönném!!!

2021. szept. 23. 11:53
 14/14 anonim válasza:
Szerintem igen!
2021. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!