Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két lány van aki bejön nekem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány van aki bejön nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két lány…. Az egyik nagyon aranyos és igazából szép is és állandóan írkál és nagyon boldog vagyok vele. A másik viszont egy nagy követői táborral rendelkezik .Alig ír inkább én kezdeményezek és akkor viszont rendesen szoktunk és sokat dumálni… viszont nagyon szép rengeteg csávó van belézúgva. Relatív flegma és mutogatja magát. Nem kedvelem ezeket de valamiért totálisan belé vagyok esve ( a másikba is de ő valamiért vonzóbb). Ti mit tennétek a helyemben kit válasszak?

2021. szept. 23. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt szokták mondani hogy a másodikat kell választani, ugyanis ha az első igazán tetszett volna, akkor nem is érdekelne a második...
2021. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz az elsőnél, mert azt (úgy vélem) szimpatikusabbnak látod.
2021. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sokkal szimpibb meg sokkal jobban megerdemelne… viszont a masik pedig egy oriasi kihivas lehet ez fogott meg benne
2021. szept. 23. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

a másodikkal csak a baj lesz, mert alapbol élvezi azt h ennyien akarják, és versenyeznek érte úgy lesz mindig h neki semmit se kell tennie mert az a másik dolga, esetleg kapcsolatba kerültök és veszekedtek előfog jönni h hát neki van 100másik nem muszáj veled lennie sőt őrülhetsz h veled van, mert ő egy ajándék... stb és végig több tucat pasival fog dumcsizni mindig akik csak arra várnak h hibázz és lecsapják a kezedről stb.

az első sokkal sokkal jobb választás, pont ebben a szituban voltam én is fél éve gondhatod melyiket választottam sajnos....

2021. szept. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy hülye. Az elsőt válaszd. A második a leírtak alapján úgyis dobni fog. Ha meg ő soha nem ír nem is érdekled
2021. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal szimpibb meg sokkal jobban megerdemelne… viszont a masik pedig egy oriasi kihivas lehet ez fogott meg benne


Mégis őt írtad le először mert fontosabbnak érzed.

2021. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Emberek! Tegnap este randiztam a cukival és szerintem döntöttem! Minden válaszolónak köszönöm a válaszát!
2021. szept. 26. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Hurrá!

Gratulálok és sok sikert kívánok.

2021. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyesen döntöttél! Gratulálok, sok sikert!


Az elmondásod alapján ő lelkes, kedves, érezteti, hogy érdekeled és megérdemli a figyelmet és a törődést.


A másik meg úgy tűnik, el van szállva magától, a népszerűséget élvezi, meg hogy mindenki fut utána és ő meg kéretheti magát.


Természetes tulajdonság, hogy az embert vonzza, ami távoli, elérhetetlen. Sőt sajnos hajlamos az ember kevesebbre tartani, nem értékelni is azt, ami elérhető, amit tudja, hogy megkaphat, nem kell érte sóvárogni, küzdeni.

Ugyanebből fakad, hogy a gyerekek (és a felnőttek ugyanúgy) mindig újabb játékokat akarnak, hiába van már otthon rengeteg olyan, amikért régen sóvárogtak, ha már megszerezték, megszokták, hamar meg is unják, nem játszanak velük tovább egy idő után. Mindig az újdonság varázsa vonzza az embereket, ezért vesznek folyton új ruhákat, cipőket, kütyüket, stb.

A nagy kérdés, hogy ha működik egy kapcsolat, akkor hogy lehet a kapcsolaton belül elkerülni ezt a jelenséget...

2021. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így van, ahogyan a 9-es írja!
2021. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!