Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két lány van aki bejön nekem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány van aki bejön nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két lány…. Az egyik nagyon aranyos és igazából szép is és állandóan írkál és nagyon boldog vagyok vele. A másik viszont egy nagy követői táborral rendelkezik .Alig ír inkább én kezdeményezek és akkor viszont rendesen szoktunk és sokat dumálni… viszont nagyon szép rengeteg csávó van belézúgva. Relatív flegma és mutogatja magát. Nem kedvelem ezeket de valamiért totálisan belé vagyok esve ( a másikba is de ő valamiért vonzóbb). Ti mit tennétek a helyemben kit válasszak?

2021. szept. 23. 19:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszolóknak!
2021. okt. 7. 22:59
 12/14 A kérdező kommentje:
Szakított velem nagyon flegma volt a kapcsolat végétr nagyon ki vagyok készülve...
2022. jan. 15. 14:23
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazából már egy hónapja
2022. jan. 15. 14:24
 14/14 anonim ***** válasza:

Heverd ki, tedd túl magad rajta, aztán keress másikat - akar a kettő közül a másikat!


Hogy flegma volt, meg segíthet is túl tenni magad rajta. Haragudj rá, könnyebb elengedni. Nem téged akart, kar lett volna erőltetni.

2022. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!