Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti, hogy képzelitek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy képzelitek el az első csókotokat?

Figyelt kérdés

Manapság már minden máshogy zajlik mint régen, de azért gondolom mindenkinek van egy elképzelése, hogy szeretné az első csókját.

Van egy lány (barátnőm) aki még nem csókolózott és szeretném, hogy tényleg emlékezetes legyen neki. A részleteket megoldom. ^^

A lényeg, hogy nektek lányoknak van valami amire kifejezetten vágynátok?

Arra vagyok kíváncsi nektek mi lenne az igazi?



2021. szept. 23. 22:10
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem már volt első csókom, és kissé olyan "mesébe" illő volt. A fiú azt mondta, hogy csukjam be a szemem és majd ő megcsókol. Én azt hittem, hogy csak barátként gondol rám.

De ha tehetném, és mondjuk én adhatnám meg a következő párkapcsolatomban az első csókot, akkor egy hideg estén tenném, közel a házához, vagy az előtt és aztán magamat ismerve síró görcsöt kapva elrohannék :D Hiába vagyok már "felnőtt", lelkileg kissé még egy tini lány vagyok, aki a crush előtt röhögcsél és nem mer a szemébe nézni és túl sokat beszélni, csak őt hallgatni.

2021. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ah, ez aranyos. ^^

A hideg idő tényleg lehet, hogy jó ötlet. Bár konkrétan nem tudom miért, de mégis jobbnak tűnik mint a nyári melegbe.

Köszi! :P

2021. dec. 16. 13:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!