Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek honnan fogom majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan fogom majd tudni, ha igazán szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Velem az a gond, hogy nagyon szeretet hiányos vagyok, (Szerintem) és nem tudom ki hogy van vele.. meg tudom hogy bunkóság de szó szerint unalomból tetszenek az emberek, csak hogy ne unatkozzak es ne legyek egyedul, vagy ha már van olyan fiú, aki az ideálom már mindjárt tetszik, pedig csak azert, mert nincsenek barataim es unatkozok, a kérdés,az az, hogy honnan fogom tudni így, amikor igazából szerelmes vagyok?
2021. szept. 25. 23:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát hogy meg fogom ezt érezni.. vagy nem tudom, tudom amúgy hogy buta kérdés, de így sose fogom meg tudni, hogy majd ha egyszer igazán szerelmes leszek, hogy tényleg igazábol szerelmes vagyok, vagy csak unalomból, de gondolom az sokkal másabb lesz, egz igazi szerelem.
2021. szept. 26. 00:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szeretet hiánnyal ez elég nehéz így

hiszen mindenbe belelátsz majd dolgokat és társai

sok különbség nincs ugyan úgy fogod magad érezni mint mással akivel esetleg csak szeirnted unatkoztál az elején, csak h észre veszed magadon h minél többet akarsz majd vele lenni boldog vagy ha vele lehetsz vele beszélhetsz és szomorú h nincs veled v nem beszéltek

és érdekelni fog minden ami vele történik, csak rá gondolsz csak ő érdekel és nem mások figyelmére jelenlétére áhítozol hanem csak az övére

bár minden ember más és más, szóval nem feltétlen úgyan úgy érez mind pláne h valakinél valami el van rontva vagy valami baj van a fejében

de úgy érzed h szépen lassan minden jobb és jobb lesz (már persze ha haladtok előre ezzel a személyel)

az egész életed megváltozni tűnik és magad se tudod de minden színes érdekes és izgalmas lesz megtelsz élettel és ha viszonozva is vannak az érzelmeid akkor madarat lehet veled fogatni mert kimondhatatlanúl jól érzed magad a bőrödben és minden szép és jó

2021. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Onnan fogod tudni, hogy szerelmes vagy hogy nem fogod megkérdőjelezni.

Nyilván a kapcsolatban is eljön az a pont amikor mindenki megkérdezi magától, hogy tényleg szerelmes vagy sem. De ha ezen napokat gondolkozol hogy tényleg az vagy-e vagy sem az már problémás.

2021. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel szerelmes, ha várod, hogy láthasd, beszélhess vele, megölelhessétek egymást, várod a csókját, nézhess a szemébe - szóval, a magadénak érezd őt és viszont. Aztán még alakulhat ide is de oda is. Nincs rá szabály.
2021. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A előttem szólók elmondták, hogy miről fogod felismerni, ha igazán szerelmes vagy.

Én elmondom, hogy miből fogod érezni, hogy elmulasztottad a szerelem lehetőségét.

Egy kiteljesedett szerelem, ahol szerettél, és szeretve voltál... De elszalasztottad... Arról fogod felismerni, hogy ez volt az, hogy a hiánya keltette űr miatt azt fogod érezni, hogy majd bele halsz, csúnyábban fogalmazva, hogy majd bele döglesz...

Persze olyan ember is van, akinek ez már csak egy szúnyogcsípés... De most nem a szociopitákról van szó...


28/F

2021. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!