Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de ő csak játszik velem, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel lassan egy hónapja beszélgetünk és teljesen megfogott, aranyos, kedves, figyelmes(vagyis azt hittem) és nagyon helyes is. Mindig mikor meglát mosolyog és oda jön megölelni és beszélgetni. Találkoztunk már kettesbe is, de nem volt semmi, csak beszélgettünk. Nem rég volt egy nagyobb szakítása és lehet ezért csinálja ezt, de elkezdtem vissza hallani, hogy más lányokkal is találkozgat meg ilyenek. Úgy voltam vele, hogy jó, megértem és adok neki időt. Viszont tegnap megcsokolt egy csajt a színpadon(mivel ő DJ) és majdnem összeestem annyira fájt, el is mentem egyből mert nem bírtam ki sírás nélkül. Mielőtt ez történt volna oda jött hozzám beszélni és megölelt nagyon nagyon szorosan. De ez már semmit se ér. Hogy lépjek tovább? azóta csak ezen tudok agyalni ahogy megcsókolta azt a lány, nincsenek együtt, de még is nagyon fájt. Azóta sirhatnékom van ha rá gondolok. Segítsetek megérteni, vagy adjatok tippeket, hogy hogy lépjek tovább könnyedén, köszönöm ha számsz rám egy ennyit❤️

2021. szept. 26. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha időt szánsz rá csak megveted saját magad további szenvedését, keress egy olyan fiút aki nem megy oda ölelgetni téged miután más lánnyal kufircolt.
2021. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Az ÖNBECSÜLÉSED legyen mindig az első és fontosabb, mint a vélt, vagy valós szerelem.

A “helyes, kedves, mosolygós, megölelt”, ez még nulla. Ez a technika, amivel leveszi a lányokat a lábáról. És ezt nagyon élvezi. Ezért megy oda mindig hozzád IS, higy ezt az udvartartást megtartsa. Élvezi a figyelmet, az iránta való rajongást.


EZT lásd meg a felszínes kedveskedései mögött!

Húzd ki magad, és ne dőlj be neki. Fordulj mások felé. Ismerkedj másokkal, táncolj, beszélgess, ha jön, térj ki előle. Ne tüntetőleg, de intézd úgy, hogy ne legyen alkalma rá. Ha mégsem tudod kikerülni, akkor bontakozz ki az öleléséből, vágd félbe, mondd azt, hogy “pardon”, és menj oda máshoz, mintha fontos mondanivalód lenne neki, és ne térj vissza. Tartsd magad, hamar el fog múlni, amikor látni fogod, hogy azonnal más alanyt keres, hogy kiélje a hiúságát.

Te ne legyél ennek alanya, játékszere. Te leszel fölényben, és ne vágyakozz ilyennüres fejű, uüres lelkű, felszínes jött-ment dj után, akiből 12 egy tucat. Tuti, hogy más tartalma nincs az életének, mint a bulibés a csajozás. Élvezi, hogy sírnak utána a lányok. Te ne legyél közöttük.

2021. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A fiúk általában egy nagyobb szakítás után nem keresnek maguknak másik párt,inkább csak partnert.

Most ez rosszul esik,de gondolj bele,lehet hogy ha téged csókol meg akkor csak egy alkalmi dolog lennél neki.

Szerintem fontos vagy neki,különben mi másért ölelne meg szorosan.

Csak mulatja az időt hogy ne legyen rossz neki.


Ne várj rá,tarts ki mellette mint egy fontos személy,meglesz ennek a gyümölcse. :)

2021. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Most keresi a legigazibbat, azaz válogat, itt-ott próbálkozik. Te vagy az egyik (lehet, hogy a végleges).
2021. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most nemtudom miért pontoztok le,én ezt tapasztaltam. :) de ha van jobb tippetek..osszátok meg.
2021. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:D


Te nem vágod a "DJ etikettet" nem véletlenül lemezlovas, a nőkkel is lovagias :D

Amit te extrának képzelsz az ezeknél alap, bármelyik nőnek jár.

Gondolj csak bele, ha te lennél a csaja és ez meg továbbra is mindenkit ölelgetne a buliba aki kér tőle egy számot...


Mellesleg a DJ-t már csak egy hajszál választja el a vetkőzőfiútól...

Képzeld mik mehetnek a színfalak mögött / kisbuszba a bulik után :D

Ez is a "show" része, jobb ha beletörődsz!


További jó bulikákat!

2021. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legtöbb helyen a bulikba a belépés "nőknek ingyenes", na szerinted minek tüzeli a DJ a "tehéncsordát?"

Azok hozzák be a fizetővendégeket az ajtón.


Meglep, hogy ezt nem sikerül átlátni...

2021. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves 6 és 7 válaszoló, az az érzésem, hogy ugyan az az ember, sajnalom hogy így gondolod szerintem nevetséges😆”djt már egy hajszál választja el a vetkőzőfiuktol, ugyan kérlek. van egy sejtésem, hogy vagy egy besavanyodott ember vagy aki soha nem járt bulikba, vagy már kiöregedtél belőle. előbb tudni kéne mit beszélsz. te csak annyit látsz a fiúból akit ide leírtam de nyilván nem ennyi van mögötte😆nem kritikát kértem főleg nem olyant ahol konkrétan elhordot őt mindennek miközben csak egy egyszerű gyakorikérdésekes kérdést/kérést olvastál el...kérlek ne is válaszolj erre nincs szükségem lelkileg egy veszekedésre. legyen szép életed és próbálj abból a savanyuságbol kilépni. A helyesírási hibákért pedig elnézést hajnali 1 nálunk és siettem.
2021. okt. 2. 00:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam DJ...

KIDPANEL néven fut, otthon várja az asszony meg a gyerek...

Abban igazad van, hogy nem voltam nagy bulizós fajta, mert buliba sose jött össze semmi, nem az én világom!

Nekem mindíg melóhelyen jöttek össze a dolgok, meg volt hogy chat.hu-n is.

A "bulik" többnnyire kanbulik voltak mindíg is, az egyiken már olyan részegek voltunk, hogy egymást smároltuk le a parkba a haverommal, na ott hagytam abba a bulizgatást, már vagy 20 éve...

2021. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megértem én, ha fáj, de csodák nincsenek, nincs új a nap alatt!

Mindenki ugyanazon az utakon jár egy ideig...

2021. okt. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!