Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. De szerintem ő csak barátként tekint rám, az a kérdésemem lenne, hogy talán lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, és ezt ő is tudja. Külön településen élünk mégis egész sokszor találkozunk, már volt olyan, hogy megölelt vagy éppen kettesben találkozott velem. Elég jóba vagyunk, szinte minden nap beszélünk. Többször írta már, hogy szeret de nem mertem megkérdezni hogy milyen értelemben mert csak hülyének nézne.

Van egy lány aki tetszik neki és alakulóban van a kapcsolatuk, a lány sokkal szebb mint én.

Még is kíváncsi lennék arra, hogy van-e esélyem a fiúnál vagy inkább hagyjam?

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 28. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha megkérdezed tőle.
2021. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne légy határozatlan.

Játssz nyitott kártyákkal és beszélj vele erről (is).

2021. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Szegénykém.

A pasik szeretnek nagyokat álmodni, szép lányok után ácsingózni.

A kevésbé szebbek meg nem mernek próbálkozni, pedig akár lehetett is volna valami.

2021. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!