Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetnék esélyes nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék esélyes nála?

Figyelt kérdés
Dehát suliban nagyon megtetszett egy lány. Annyi a baj hogy kb úgy tesz mintha ott se lennék. Mikor ide néz, én is rá mosolygok néha, néha de mintha semmit sem sejtene. Mindenhogy próbáltam már hogy észrevegyen, de semmi. Valami tippek?

2021. szept. 30. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első szabály: aki semmibe néz, azzal ne foglalkozz. Tetszik persze, de láthatólag őt nem érdekled és ezt eléggé a tudtodra is adja.


Második szabály: ha egy lánynak bejössz, azt érezni fogod, ilyenkor kb. bármit csinálhatsz, még a kínos és gáz szitukban is cuki leszel.


Végezetül ha ennek ellenére is nyitnál felé, akkor nincs másnak értelme mint megszólítani és beszélgetni vele, de benne van hogy bunkó lesz vagy lekezelő.

2021. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb vagy 1 percig nézett én is őt. Mikor meg meg szólalt a tanár akkor elfordult és infó óráig kb meg se szólalt
2021. szept. 30. 18:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig emberek között van és zavarnak. És félre hívni semmi értelme nem lenne mert mindenhol van valaki
2021. szept. 30. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat lát Téged és semmi jelét nem adja annak, hogy légy bátor, akkor - Neked bármennyire tetszik - felejtsd el.
2021. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki, és csak szeretném megjegyezni, hogy ha nem néz rád, nem jelenti azt, hogy észre se vesz...vagy h nem tetszel neki. Ennek lehet éppen az ellenkezője.


Én mindig nagyon is érzékelem, hogy ott van a fiú, de akkor nem merek ránézni. Titokban lesni, azt bármikor :D

De amikor ott van...nagyon nehéz ránézni.


Nálam ez valószínűleg egy múltbeli történés következménye a fiúkkal, de vannak igazán félénk lányok, akik tényleg nem néznek a fiúra, aki tetszik nekik, mert félnek hogy lebuknak, és úgy gondolják,esélyük sincs:/

2021. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az a lány elég visszahúzodó és szégyenlős.
2021. okt. 2. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért vagy "férfi", hogy megtaláld a módját annak, hogy megszólíthasd.

Ha bátortalan, akkor ö nemigen fog megszólítani.

2021. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!